Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stanlee

    őstag

    válasz viharhozo #14 üzenetére

    Bukja a 90%-os atalanyadozast, de van helyette az a lehetoseg, hogy az osszes koltseget leirhatod, ami a lakassal kapcsolatosan felmerul + a lakas ertekcsokkeneset (vetelear 2%-a/ev) es csak utana fizeted ki a 16%-os afat. (nekem pl. ez a megoldas tobb megtakaritast jelent, mint az atalanyadozos valtozat)

    A posztolonak azt javaslom, hogy amint azt mar mas is irta, nagy meglepodessel es artatlan hangon keresd fel a foberlot, hogy nem tudod, mit szamoltal el, de hogy segitsen mar a problema megoldasaban, mittomen eve vegi koltsegvetes osszesitest csinaltal, es a december honap kiugroan sokra jott ki a tobbihez kepest. Ha lekoptat, akkor at akar baszni, ideje mashol alberletet keresnetek. Ha nem szukseges, hogy ott lakjatok, akkor mielobb huzzatok el, ha van olyan hely, ami arban megfelelo. Persze ha olyan a vermersekleted, hogy berugod az ajtot es a foberlo veret koveteled :) , az is megoldas, de nem hiszem, hogy sokaig maradhattok.

    Ha nem mutat csekket, surgossen keressetek masik helyet.

    [ Szerkesztve ]

    “Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

  • Thusor

    őstag

    válasz viharhozo #14 üzenetére

    A felhasználó személyében miért történne ezzel akkora változás hogy jelenteni kellene. Én vagyok a tulajdonos még mindig. Havonta ellenőrzöm az óra állását én is jelentem le. Egyébként a szolgáltatót baromira nem is érdekli ki van ráírva..egy fiktív nevet is kitölthetsz, mert ha nem fizetsz díjat akkor a lakás tényleges tulajdonosán hajtják be a tartozást és nem a fogyasztón. Ez tény, erről is törvény rendelkezik. Volt is ebből annó probléma, amikor ráirattam a bérlőre nem rendesen fizetett, nem rajta hanem rajtam hajtották be, aztán meg én úgy hajtom be a bérlőn ahogy akarom, senkit nem érdekel.

    AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

Új hozzászólás Aktív témák