Keresés

Hirdetés

  • Ghost of Tsushima technikai teszt

    gp A Ghost of Tsushima a Sony eddigi legnépszerűbb PC-s átirata, mely megelőzte még a God of Wart és a Spider-Mant is. De vajon maga a port is hozza az ehhez illő technikai minőséget?

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • telya

    aktív tag

    válasz Inarus #112 üzenetére

    erdekes, szerintem en csak tenyekrol beszeltem. ha ez neked hitterites, akkor a helyedben a sajat vallasodon gondolkodnek el inkabb :)
    nem az eltero igenyeket, hanem a hianyzo igenyeket nem tartom tiszteletben. akinek nincs igenye okostelefonra, annak nyilvan nem fog feltunni, hogy az ios mint okostelefon os egy zart hulladek. ez korulbelul olyan, mintha egy haromkereku biciklis kisgyerek adni szakvelemenyt arrol, hogy milyennek kell egy versenyautonak lennie. az ilyen velemeny egy kalap sz@rt sem er, remelem ezt nem kell tulmagyarazni. aki azt mondja, hogy az ios funkcionalisan idezem "tokeletes", az csak arrol ad tanubizonysagot, hogy semmi szuksege nincs is okostelefonra. a valaszok pedig nem voltak valaszok semelyik esetben sem. vagy masik kerdesre valaszoltak, vagy azt a valaszt adtak, hogy jailbreak.

Új hozzászólás Aktív témák