Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Flagstaff

    tag

    válasz Chuck Norris #3255 üzenetére

    Hali!

    Köszi a tippet, egyelőre nem szeretném rootolni a telót. Nem szeretném veszélyeztetni a gariját.

    Azt hiszem sikerült rájönnöm a Viber hívás után fel nem éledő kijelző problémájára.
    Már nem emlékeztem rá, de az első pár normál hívásnak nem sikerült véget vetnem mert nem éledt fel a kijelző a fülemtől elvéve. Ezt csak a telefon késlekedésének véltem, ezért beállítottam hogy a ki/bekapcs gomb bontsa a hívást, azóta is ezzel használom. Viszont Skype-nál sem mindig éled fel a kijelző amikor elveszem a fülemtől, illetve nem minden esetben sötétül el amikor a fülemhez teszem, hát letöltöttem a kicsivel visszább linkelt szenzortesztelő progit. Meglepődve tapasztaltam hogy a proximity szenzor eléggé random módon működik.Van amikor 0-n marad majd ismételt taperolásnál vált át 3,5inch-re. De többnyire inkább csak nem viselkedik. Mondjuk úgy 10-ből 8-szor... Modacon írtak a problémáról, kis erejű nyomásra ez az arány javítható úgy 10-ből 6-szor normális érzékelésre. Valakinek egy ötlete hogyan lehet ezt a szenzort kalibrálni? Nem szeretném emiatt hetekig nélkülözni a telót csak mert a telenornál ráülnek...

Új hozzászólás Aktív témák