Hirdetés

2014. július 24., csütörtök

(#13401) Poley válasza robi64 (#13399) üzenetére

Poley
(újonc)

gyakorlati tapasztalatok az utolsó miuival?

(#13402) robi 64 válasza Poley (#13401) üzenetére

robi 64
(kvázi-tag)

Eddig a leg gyorsabb MIUI.Vannak ujdonságok pld. az adat kezelés,boot animáció...nem rossz csak nem tűr sok másik szolgáltatást.

[ Szerkesztve ]

(#13403) occam válasza robi64 (#13383) üzenetére

occam
(újonc)

Helló! A javított rom miben más, mint az eredeti?
Másrészről pedig: :R , ezer köszönet a jónehány hozzászólással ezelőtti rom javításról szóló segítségedért, azóta folyamatosan így frissítem a miui rom-ot, ota-n sajnos nem megy, pedig próbáltam úgy is. Az angol verziót használom, Google playt a miui marketből tettem fel, előtte egy másik, rootolt telefonról szedtem le a telepítőket :)) Eddig működik, ha nem is villámgyors. :DD Ha kimúlik a telefonom, abban biztos vagyok, hogy valamelyik Xiaomi példány lesz az utódja, számomra a Miui verhetetlen! :C Eddig... ;]

(#13404) robi 64 válasza occam (#13403) üzenetére

robi 64
(kvázi-tag)

A javítás csak annyiból áll hogy felmehesen a mi U8815 telónkra.Van egy új MIUI,iOS7-el majd ha hazaértem linkelem.

[ Szerkesztve ]

(#13405) faja0124 válasza robi 64 (#13404) üzenetére

faja0124
(lelkes újonc)

A miui 4.6.13 romot magyarositottam a jBART-al elég jó lett

(#13406) robi64

robi64
(kvázi-tag)

MIUI iOS7 eredeti link [link].
Az updater-script -ben, az első két sort kitörölni hogy mehesen a MI telónkra.

(#13407) robi64 válasza faja0124 (#13405) üzenetére

robi64
(kvázi-tag)

Ha akarod csinálj CWM ben egy mentést és belőlle linkeld valahova a system.ext4.tar -t

[ Szerkesztve ]

(#13408) HENE

HENE
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Múlt héten felraktam a telóra a SlimBean v8.0-t és a Nemus launchert, hivatalos bootloader nyitást követően. Eddig teljesen stabil, megfelelően gyors. Alapvetően második készüléknek használom, de szerintem ezzel a rommal teljesen használható lett. Ajánlom mindenkinek.

''Csak ülünk itt a sötétben mint a drogosok.'' by Ula

(#13409) Pecc

Pecc
(őstag)

Valakinek van ilyennel tapasztalata?

(#13410) mikesgabor

mikesgabor
(újonc)

Ki akarnám törölni. Nagy helyet foglalna, de nem tudom mik ezek? . Thumbdata3-1763508120 és . Thumbdata3--1967290299.

A DCMI mappában vannak ahol a fényképek,videók is.Azonbelül a .thumbnails mappában.Van még melette két jpge számomra random kép is 30 és 57 KB
Mik ezek törölhetem őket?

Még valami az egyik 417602 KB a másik 414173 KB

(#13411) Eno válasza mikesgabor (#13410) üzenetére

Eno
(lelkes újonc)

Ez csak egyszerű cache, amit a gallery generált. Nyugodtan törölhető, annyi fog változni, hogy mikor megnyitod megint a képeidet, újragenerálja őket, így kicsit tovább tart, míg látod mik vannak az albumban. Eleve nem is mindig hozza létre, de semmi hátrányod nem származik abból, ha hiányzik, sőt, a régi képeket is megtartja benne, így csak folyamatosan hízik nem létező információkat tárolva. Bátran töröld ki.

[ Szerkesztve ]

(#13412) mikesgabor

mikesgabor
(újonc)

Köszi.Megpróbálok más gallery-t is hátha az nem száll el ennyire!

(#13413) mikesgabor

mikesgabor
(újonc)

Hát kitöröltem,de a piszok ujjragenerálja őket.Megint elfogyott a tárhely.
Ugyanakkorák.
Mit csináljak??????????

(#13414) Eno válasza mikesgabor (#13413) üzenetére

Eno
(lelkes újonc)

Töröld le megint, telefonból is pucold ki galleryt (cache törlés), sőt, az a legjobb, ha ideiglenesen a képeket lemented sd-ről, ne legyen rajta semmi fotó. Abba a mappáidba, ahova menti a képeket -legyen akár DCIM, akár screenshots/instagram/akármi-, helyezz be egy .nomedia fájlt. Nem kell neki semmi név, csak legyen a kiterjesztése az, hogy ".nomedia", ezzel ráerőszakolod, hogy ne mentsen thumbnaileket, mert itt nincs semmiféle kép, illetve videó. Nekem korábban bevált.

[ Szerkesztve ]

(#13415) mikesgabor

mikesgabor
(újonc)

és hogy csináljak olyan fájlt aminek az a kiterjesztése,hogy ".nomedia"Vagy fájl alatt mappát értessz?
Egyépként ráraktam a QuickPic 2.9.4-et és letiltottam a gyári galerit,de ugyan az 5-10 perc után ujjra ott lessz a két 400000 KB-os tumb-genyó és elfoglalja a maradék tárhejet.
Szóval hogy csináljak .nomadea file-t?

(#13416) mikesgabor

mikesgabor
(újonc)

Milyen applikációval lehet egy mappa maximális méretét korlátozni?

(#13417) rhen válasza mikesgabor (#13416) üzenetére

rhen
(senior tag)

Szia, nem tudok ilyen alkalmazásról.
Nálam is volt ilyen amúgy gyári ICS-el, a gyári kamera alkalmazás csinálta nálam a fájlt, nem a galéria.
Ha elindítottam a kamera alkalmazást és lőttem 1-2 képet, pillanatok alatt megtelt a memória.
Én kitörölgettem szépen mindig.
Másik megoldás, (ha jól emlékszem én így csináltam) nem használtam a gyári kamera alkalmazást, se a gyári galériát.

GApps for CM11 - http://goo.gl/RQfkQP (2014-07-16)

(#13418) mikesgabor

mikesgabor
(újonc)

Köszi rájöttem azóta én is hogy nem a galéria hanem a gyári fényképező generálja ezt az iszonyatot.
Neked melyik camera alkalmazás jött be.Mert én már kipróbáltam vagy 30-at,de a gyárit egyik sem űberelte sőt sokkal rosszabb.A videónál talaáltam,de ott is csak az volt a jó hogy a képfelbontás tudtam feljebb állítani a gyárinál,de a színek minősége és főleg a felvétel hangja nagyon gagyi volt a gyárihoz képest.
Tudsz valamit ajánlani ami videót is felvesz és legalább olyan jó mint a gyári!

(#13419) Cyone

Cyone
(újonc)

Sziasztok!

Lassan 2 éve használom a telefont (Vodafone ICS-el), de eddig nem volt vele gondom ( Rootolva és CWM-el ).
Viszont nálam most kezdte el a random restartos dolgokat (2G-3G váltásnál). Utána olvastam és megtaláltam, hogy a bootloader nyitás (nem hivatalos) okozhatja a gondot. Kértem és kaptam a Huawei-től nyitó kódot. Kérdés, hogy az ADB parancsos megoldással én simán nyithatom a mostani bootloadert a kapott kóddal vagy kötelező a feltennem a dload-os megoldással újra a Vodafone-os ROM-ot? A hivatalos ROM van fennt most is. Ha újra telepítem a Vodafone-os ROM-ot, akkot a bootloader visszakerül az eredeti állapotba?
Esetleg, ha már úgyis frissítem a telefont, tudtok-e ajánlani olyan stabil custom ROM-ot, amelyikben minden flottul működik (állapotjelző LED, hívó nevének azonnali kijelzése, csengetési hangerő, stb.)? A telefonom Hynix memóriás.

Előre is köszi a segítséget.

Cyone

(#13420) rhen válasza mikesgabor (#13418) üzenetére

rhen
(senior tag)

Én ezt használom: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.flavionet.android.camera.pro&hl=hu
De ez is elég jó, csak fizetős ez is: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.marginz.snap&hl=hu

GApps for CM11 - http://goo.gl/RQfkQP (2014-07-16)

(#13421) robi 64 válasza Cyone (#13419) üzenetére

robi 64
(kvázi-tag)

Ha hivatalos kódal akarod kizárni bootloader-t,dload-os ROM-on kell hogy legyél vagyis a bootloader zárt kell hogy legyen.Legjobb hogy az a dload legyen amin vagy. A root és cwm csak kizárás után.

(#13422) Cyone válasza robi 64 (#13421) üzenetére

Cyone
(újonc)

Köszi a választ! Esetleg tudsz ajánlani egy jól működő ROM-ot vagy maradjak a mostani Vodafonos B952-nél?

Cyone

(#13423) robi64 válasza Cyone (#13422) üzenetére

robi64
(kvázi-tag)

Ha akarod próbáld ezt a kibelezett B952. [link]

(#13424) Cyone válasza robi64 (#13423) üzenetére

Cyone
(újonc)

Köszi! Megpróbálom.

Cyone

Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.