Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz DarkGubi #216 üzenetére

    ATi D3D driverre eddig csak elég inkonzisztens hozzászólásokat olvastam, a legtöbbeknek (elvileg) gyorsított, többeknek nem, egy-kettőnek meg problémát okozott. Eddig én személy szerint nem raktam fel, mert nem sok értelmét láttam, de lehet, hogy ezek után megnézem (aTF3D2-n nem tudom, mit tudna javítani, a sebessége teljesen jó, másra meg egyelőre nem kellett).

    Mp3trimmer-t tényleg nem is értem, miért vették ki. Vannak rá alternatívák, szóval enélkül meg lehet lenni, de én is furcsálltam és zavart.

    Billetyűzettel érdekes módon nekem semmi gondom nincsen, a beépített tökéletesen megfelel, igaz nekem kicsi kezem és nagyon vékony ujjaim vannak, szóval lehet, hogy ezért :D

    Nekem még HR nem volt, de nem is nagyon találtam olyan cuccot az XDA-n, ami érdekelt volna - kevesen fejlesztenek rá, mert kevés embernek van egyelőre, anélkül meg nehéz :) - pár hónap, és tuti beindul.

    Én személy szerint ezt a filekezelőt ajánlanám. Igaz fizetős, de bőven odaveri a Pocket Commander-t, összehasonlíthatatlan a kettő.
    Másik fontos dolog a MyPhone, ami egy nagyon hasznos szinkronizáló szolgáltatás az MS-től... már nagyon ideje volt.

    Videolejátszással személy szerint nem volt eddig bajom, igazság szerint a a WMP által konvertált és szinkronizált Top Gear epizódokat tökéletesen, egész jó minőségben és folyamatosan játssza le.

    Mellesleg kipróbáltam a CoPilot GPS-t, amit le lehet tölteni a HTC-től. Jól kezelhető, szép és gyors GPS progi, és lehet, hogy máshol okos is, de itt magyarisztánban kb. semmi nem ér (illetve annál többet, de nem teremt új konkurenciát az iGo-nak).

    Játékokat írhatnátok, ha tudtok valami jópofát. :)

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák