Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarkGubi

    aktív tag

    Mint diamond2 tulaj, leírom nektek én milyen nagyobb változtatásokat hajtottam végre.

    Az IGO8.3 (végre) remekül működik és a TMC is megy mint a karikacsapás. Dugókat simán elkerülöm (a villamoson :DDD ).

    Sikerült bekapcsolnom a 3D gyorsítást is az ATI D3D video driverrel. Látványos a javulás. A lights.exe programmal lehet ezt letesztelni. Egyesek szerint a TF3D-t is gyorsítja, de én nem vettem észre változást. A játékokon viszont sokat dob!

    Számomra az MP3 Trimmer program hiányzott, de ez is meg lett oldva.

    Magyar ujjbarát billentyűzet: Finger Keyboard 2 v2.1

    Találtam egy TF3D v2 módosító progit: TF3D2 Tweak
    Ezzel sikeresen kikapcsoltam a nagy értesítő ablakot és bekapcsoltam a klasszikus start menüt is. A Programok fület is be lehet kapcsolni, de nem ajánlom, mert nekem problémát okoz a TF3D működésében. (Majdnem hard reset lett belőle, de harmadjára sikerült kikapcsolnom.)

    A memória szivárgást is gondot okozott (múlt idő): cleanRAM

    Nálam ezek voltak a fontos változtatások. Persze ezeken kívül egy halom programot feltelepítettem (a legtöbb az XDA-DEV -ről van), és sokszor ott tartottam, hogy hard reset-et kell végrehajtanom (egyszer kellett is :W ).
    Minden nap találok valami hasznos programot ami elronthatja a telefont.

    Azért összességében meg vagyok vele elégedve (kivétel a videó lejátszás. Arra gyúrni kell még egy drivert).

    Video games ruined my life. Good thing i have two extra lives.

Új hozzászólás Aktív témák