Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szancsó

    aktív tag

    válasz rizso #673 üzenetére

    - Általános felhasználásra (telefon, SMS, stb.) szerintem rendben van, általában a sebességgel sincs gond, de -nálam legalábbis- néha az alkalmazások indítása lassúcska. Pl. van, hogy az üzenetek megnyitása 4-5mp: gondolom a kevesebb memória miatt nem tud mindent nyitva tartani.
    - Email kliense szerintem nagyon korrekt, nem lesz vele gond.
    - Skype: környezet mutatására tökéletes, mert előlapi kamera nincs, szóval a hátlapon lévőt használja.
    - Film: na azt nem szoktam rajta nézni. ( Nem mondom, 1-2 trailer van rajta, meg régebben volt 1-2 film is, de én ezeket is lekonvertáltam. Pláne ketten nézni 3.7" -on filmet, hát elég elvetemült :) )
    - GPS szerintem nagyon jó: (mobilnettel) nagyon gyorsan talál jelet és tartja is rendesen.
    - Doksikezelés nem gond, de ez ugye programfüggő.
    - Fotó: szerintem nem lő rossz képeket, de nincs sok összehasonlítási alapom. Gyorsan fókuszál és lövi el a képeket, valamint van 1-2 extra is, pl. amíg "nyomod a gombot", addig csinálja a képeket és videó közben is lehet fényképezni.
    - Készülékház: majdnem full alumínium egy darab üveggel az egyik oldalán: ennél masszívabb nehezen lehetne, szóval ezzel szerintem nem lesz gondod.

    Szóval szerintem nem rossz kütyü, nekem csak a kevesebb memória fáj + nekem a térerőre érzékeny.
    Ha van rá keret azért lehet a P -t választanám, bár a jelenlegi árkülönbséget figyelembe véve nem tudom elképzelni, hogy annyival jobb is lenne...

    My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

Új hozzászólás Aktív témák