Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rizso

    addikt

    D@niel, mbazsi: köszönöm a válaszokat! :R

    Amire használnám:
    - telefonálás, sms, és hasonló átlagos funkciók, amiket szinte bármelyik készülék tud (ébresztő, időzítő, naptár, stbstb)
    - email és net: wifi/mobilnet egyaránt
    - skype: videóhívást is gyakran használom, még ha nem is magam, de a környezetem megmutatására
    - filmezés: eddig sokat utaztam, így jól jött. Szerencsére most már nem nagyon kell, viszont esténként, mikor kikapcsolok mindent, de mégsem tudok aludni, akkor jól jönne egy kis filmezés (sokszor ilyenkor tudok elaludni, elfáradok a telefon tartásában ;] ). Jó lenne, ha a kijelzője nem csak szemből lenne látható, nem nagyon torzítana kicsit oldalról sem, mert néha párom is csatlakozik. Szóval egy frankó kijelző kellene. Sensationben is SLCD volt, de azzal nem voltam teljesen megelégedve.
    - GPS ritkán - bár ez szerintem ezzel nem lesz gond
    - dokumentumkezelés: N8-on nem volt valami nagy élmény. Bár szerintem ezzel nem lesz gondja a One V-nek - öcsémnek ray van, ami igencsak hasonló kaliberű készülék, és azzal nem volt gondom, frankón elboldogult a nagyobb fájlokkal is.
    - fotó/videó: aki ismer, az tudja rólam, hogy nagyon sokat használom a telefonom fotózásra/videózásra. Szóval azért itt van némi elvárásom. Nekem nem fontos a FHD videó, de a 720p legyen szép, folyamatos, és a képek is legyenek a használható kategória fölött.
    - legyen minőségi, jól összerakott a készülék, ne recsegjen-ropogjon (Sensation nem volt éppen a legjobb, pedig ugye prémium termék volt)

    Amiért Sony P-ben gondolkodtam:
    - mégiscsak erősebb, modernebb hardver, később lehet jól jön
    - nagyobb kijelző (nem azt mondom, hogy a 3,7" kicsi, de a 4" nekem jobb lenne)
    - jobb kamera
    - dedikált kameragomb (mit nem adnék, ha visszaszoknának rá a gyártók)
    - HDMI és OTG
    - előlapi kamera (mégiscsak kényelmesebb, mintha csak a hátlapi lenne)

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

Új hozzászólás Aktív témák