Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lord Sidious

    senior tag

    válasz janeszgol #12 üzenetére

    App Store-ban azért találsz jó játékokat. Én nem vagyok egy nagy mobile gamer, de pl.: Baldur's Gate, AC Identity, Battle Arena (Witcher), OC2, DH 3-4-5, WH Freeblade, WH Deathwatch, Fifa 16, és még a fizetős szekció garmadája kínál jó játékokat. Nem csak a hulladék van. Ha a reklámok meg nagyon zavarnak valakit játék alatt, akkor meg nem a droid a legjobb alternatíva... ;)

  • Lord Sidious

    senior tag

    válasz Csapoati #16 üzenetére

    Eddigi tapasztalatom szerint, ami iOS-en fizetős volt, az droidon is az volt. (ez vice versa) Az App Store-ba nagy ütőerő az App of the Week, ezzel több tucat fizetős és minőségi App-ot szereztem, amit családi megosztással adogattam tovább barátoknak és családtagoknak. Tudom droidon ott van a tört APK-k lehetősége, de sokáig csináltam és inkább nem. Nem a "torrent téma" erkölcsi része, az ellenérvem most rá, hanem az, hogy sok esetben ezek a tört App-ok, hibásan futnak, bezavarnak, stb.

    (#15) Xaels:: igen a lista még hosszan sorolható lenne :)

    (#17) janeszgol: Persze érthető érvek, mindenkinek mások a preferenciái, és az ízlése.

    Mindenkinek: Szerintem sokat dobna az Appok eladásának, és "a letöltöm és kukázom 2 nap mulva" mentalitás ellen is jó opció lehetne, ha lehetőség lenne a játékok demóinak letöltésere. Ez a módszer jó pár éve sikeresen működött a PC fronton. Ha most megtetszik egy játék, mert megnézted a (természetesen a legizgalmasabb és leglátványosabb részletét) az előzetes videójának, és a sok "valós alapú" komment is arra sarkal, hogy megvedd, de használat közben kiderül, hogy az irányítás vacak, és a hangulata is (ami ha jó, sok racionális ellenérvet tud lezúzni, mert magával ragad a game légkörre) szívtál. A demóval, és lehet ez is a legizgalmasabb és leglátványosabb részlete a játéknak, legalább a vezérlést és a hangulatot meg tudod kóstolni, hogy kérsz e még belőle. A demó rendszerre, sok ingadozót tudna átcsábítani a fizetős réteg közé szerintem, és ez nem csak a felhasználóknak, hanem a fejlesztőknek is megérné. (hát még a gyártóknak :D)

    [ Szerkesztve ]

  • Lord Sidious

    senior tag

    válasz Csapoati #30 üzenetére

    Droidon is vannak akciók sokszor játékokra. Rengeteget vásároltam így.

    iOS-en konréten hetente több komoly és népszerű alkalmazást lehet elérni egy hétig ingyen, amit minden eszközödön tudsz használni, és örökre megmarad ID alapján. ezek árai 2-7 euróig terjednek, alapból.

    iOS-en a reklámmentes változatok kerülnek pénzbe (tehát ott nincs ingyenes, reklámos verzió elég sok játékból), meg nyilván sok olyan is van, ami Droidon nincs is egyáltalán.

    iOS-en a legtöbb játékba sokkal kevesebb reklám van, vagy egyáltalán nincs az ingyenes játékokban is. Mondom ezt úgy, hogy többször töltöttem le teszt miatt, ugyan azt a game-et iOS-re és Droidra is párhuzamosan. A minőségi, összetett és "komolyabb" kategóriás játékokból többet találtam iOS-en, mint Droidon. De a fejlesztőknek is egyszerűbb dolga van iOS-en és a Metal kihasználása is dob a game-ek minőségén.

    Mondjuk én PC-s játékok portjáért biztos nem fizetnék semennyit (pl. Bioshock), mert nem erre a platformra lettek írva, ami rányomja a bélyegét az irányításra is.

    Nem tom, Baldurs Gate és sok játék irányítását, tök jól megoldották iOS-en. Az egészen meg sokat dob ha pl.: az iPad-hez csatlakoztatsz egy BT-s billentyűzetet és egeret és azzal kezeled. Kb. a full PC élményt kapod meg, de enélkül is teljesen jól kezelhetők szerintem.

    Demo egyébként van, az IAP játék azon része, ameddig még nem kell fizetni.

    igen, ez a tipikus, mézesmadzag, ami jól beleragad a fenekedé és mérges leszel tőle és a halálba kívánod a céget, aki a játékot kidobta. :D Én még a Gamelofos förmedvényekkel vagyok úgy, hogy soha elből sem töltöm le őket és minden ismerősömet lebeszélem róluk. :D

  • Lord Sidious

    senior tag

    válasz Aron1988 #46 üzenetére

    igen JB-vel megy a mouse támogatás. JB nélkül amit tudsz, a képernyő kiterjesztés. BT bill is megy, bár szerintem a legjobban, akkor jár az ember, ha egy Apple Keyboard-ot csatlakoztat, a gyors gombok miatt. Én dolgoztam office csomaggal sokat iPad-en, amikor nyugis melónap volt, és nem kellett a laptopom. Teljesen elvoltam vele. Igaz, ami jól jönne itthonra, ha végre lenne az iPad pro-hoz is végre magyar smart cover. :K akkor megvenném a 128 Gb-os Pro-t. (főleg szerer áron, leáfázva 200 K-ért, mert úgy még egész jó deal lenne)

    (#47) Blyan :))

    [ Szerkesztve ]

  • Lord Sidious

    senior tag

    válasz Matada2.3 #49 üzenetére

    Nálam 139 App van a telon, több, mint a felét nem is használom :DDD igazából csak úgy rajta vannak a telon, hátha egyszer egy adott pillanatban úgy hozza a sors, hogy szükség lesz rájuk.

    De most kíváncsiságból megnéztem, hogy 29,75 Gb-ot foglalnak az alkalmazások és ebből kb 15-16 tök "fölösen" van fent :Y :C

    Megyek is "rendet rakni" a tárhelyen

  • Lord Sidious

    senior tag

    válasz atike #51 üzenetére

    El is kezdtem egy teljes restoret, mert még nem volt rajta egyszer sem, ill annyi fölös cucc rágyűlt, hogy az valami kriminális :D ez van ha nem szinkronizálok rendesen, csak a képeket és videókat zene, doksik, könyvek meg csak rádobálva-rábobálva még az is amit már nem használok.

    Ilyenkor rájövők, hogy ha trehány az ember, akkor a nagy háttértárnak is vannak hátulütői. :K ameddig 16-32 gigán kellett gazdálkodnom sokkal jobban figyeltem és mindig rendszerezett volt a készülék. Pedig a "nagytakarítás" is van annyi idő, mint a sok kicsit rövid menedzselés összeadva. :C

    kiszortírozom a fölös appokat és tartalmakat és meglátjuk mennyi hely marad így. Gyanítom a 30 Gb helyett lesz minimum 70 elérhető.

  • Lord Sidious

    senior tag

    válasz Matada2.3 #53 üzenetére

    Igen, asszem én is inkább áttérek erre az ésszerűbb megoldásra :D

    Blyan: nem baj a plusz hely, sőt! Csak ésszerűen kell használni. Mit lehet tenni, ha az embert zavarja ha megnézi az infóba a szabad helyet és az két számjegyű és undora támad. MI KÉT SZÁMJEGY :Y :W "fúúúj, most legyilkollak egysejtűvé te kis pazarló komcsi! Dekadens métely ;] "

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák