Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lord Sidious

    senior tag

    válasz Csapoati #16 üzenetére

    Eddigi tapasztalatom szerint, ami iOS-en fizetős volt, az droidon is az volt. (ez vice versa) Az App Store-ba nagy ütőerő az App of the Week, ezzel több tucat fizetős és minőségi App-ot szereztem, amit családi megosztással adogattam tovább barátoknak és családtagoknak. Tudom droidon ott van a tört APK-k lehetősége, de sokáig csináltam és inkább nem. Nem a "torrent téma" erkölcsi része, az ellenérvem most rá, hanem az, hogy sok esetben ezek a tört App-ok, hibásan futnak, bezavarnak, stb.

    (#15) Xaels:: igen a lista még hosszan sorolható lenne :)

    (#17) janeszgol: Persze érthető érvek, mindenkinek mások a preferenciái, és az ízlése.

    Mindenkinek: Szerintem sokat dobna az Appok eladásának, és "a letöltöm és kukázom 2 nap mulva" mentalitás ellen is jó opció lehetne, ha lehetőség lenne a játékok demóinak letöltésere. Ez a módszer jó pár éve sikeresen működött a PC fronton. Ha most megtetszik egy játék, mert megnézted a (természetesen a legizgalmasabb és leglátványosabb részletét) az előzetes videójának, és a sok "valós alapú" komment is arra sarkal, hogy megvedd, de használat közben kiderül, hogy az irányítás vacak, és a hangulata is (ami ha jó, sok racionális ellenérvet tud lezúzni, mert magával ragad a game légkörre) szívtál. A demóval, és lehet ez is a legizgalmasabb és leglátványosabb részlete a játéknak, legalább a vezérlést és a hangulatot meg tudod kóstolni, hogy kérsz e még belőle. A demó rendszerre, sok ingadozót tudna átcsábítani a fizetős réteg közé szerintem, és ez nem csak a felhasználóknak, hanem a fejlesztőknek is megérné. (hát még a gyártóknak :D)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák