Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lord Sidious

    senior tag

    válasz Csapoati #30 üzenetére

    Droidon is vannak akciók sokszor játékokra. Rengeteget vásároltam így.

    iOS-en konréten hetente több komoly és népszerű alkalmazást lehet elérni egy hétig ingyen, amit minden eszközödön tudsz használni, és örökre megmarad ID alapján. ezek árai 2-7 euróig terjednek, alapból.

    iOS-en a reklámmentes változatok kerülnek pénzbe (tehát ott nincs ingyenes, reklámos verzió elég sok játékból), meg nyilván sok olyan is van, ami Droidon nincs is egyáltalán.

    iOS-en a legtöbb játékba sokkal kevesebb reklám van, vagy egyáltalán nincs az ingyenes játékokban is. Mondom ezt úgy, hogy többször töltöttem le teszt miatt, ugyan azt a game-et iOS-re és Droidra is párhuzamosan. A minőségi, összetett és "komolyabb" kategóriás játékokból többet találtam iOS-en, mint Droidon. De a fejlesztőknek is egyszerűbb dolga van iOS-en és a Metal kihasználása is dob a game-ek minőségén.

    Mondjuk én PC-s játékok portjáért biztos nem fizetnék semennyit (pl. Bioshock), mert nem erre a platformra lettek írva, ami rányomja a bélyegét az irányításra is.

    Nem tom, Baldurs Gate és sok játék irányítását, tök jól megoldották iOS-en. Az egészen meg sokat dob ha pl.: az iPad-hez csatlakoztatsz egy BT-s billentyűzetet és egeret és azzal kezeled. Kb. a full PC élményt kapod meg, de enélkül is teljesen jól kezelhetők szerintem.

    Demo egyébként van, az IAP játék azon része, ameddig még nem kell fizetni.

    igen, ez a tipikus, mézesmadzag, ami jól beleragad a fenekedé és mérges leszel tőle és a halálba kívánod a céget, aki a játékot kidobta. :D Én még a Gamelofos förmedvényekkel vagyok úgy, hogy soha elből sem töltöm le őket és minden ismerősömet lebeszélem róluk. :D

Új hozzászólás Aktív témák