Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Everman

    addikt

    válasz #16820480 #42 üzenetére

    "tekintve, hogy egy darab ilyen eszközöm, vagy kiegészítőm nincs, így kénytelen lennék ezeket pluszban beszerezni."

    Nekem meg microUSB-s eszközöm nincs egy darab se :)
    (ellenben haverom igen pöszén nézne, ha lefelejtenék a következő iPhone-járól a dokk portot, mert a microUSB-t kb a hajára kenhetné a kocsija fejegységénél :D)

    "milyen nem ellenőrzött multi? mert az apple ellenőrzött? vagy most ők miért is jobbak?"

    Bocsi, de én nem küldöm el az összes adatomat (naptár, címjegyzék) az Apple-nek.
    A Google azt is tudja rólad mikor fingott a user utoljára, szóval a két céget nem keverném ezen a téren egy kalapba.

    "az a szép benne, hogy azt teszel ki, amit jólesik. ha akarod, akkor telepumpálod ikonokkal a képernyőt, ha meg nem kellenek, akkor eltünteted őket."

    Jó is az, mikor a meglévő Applications menü mellé kell csinálni még egyet a desktopon, ha nem akarok plusz egy kattintást.. Köszi, de kihagynám.
    Az, hogy a Lock screenre nem jönne jól egy összefoglaló a naptárról, teendőkről és értesítésekről stb. azt nem mondom, de ha már beléptem a Springboardra, akkor ezek az információk érdektelenné válnak, mert adott alkalmazás kedvéért tettem ezt, nem részinformációkért.

    Haveromnak mutogattam anno a Desire időjárás widgetjét, amikor pár mondattal lehűtött.
    Megkérdezte, hogy ennek most mi értelme? Azt, hogy pillanatnyilag milyen az idő, azt pontosan tudja, hisz az ablakig ellát, azt, hogy máshol milyen idő van, vagy holnap milyen lesz, csak akkor tudja meg, ha rákattint és betöltődik az alkalmazás, ergo van egy felesleges grafikai elem a képernyőn, ami hasznos helyet foglal és még az akkut is meríti.

Új hozzászólás Aktív témák