Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz Everman #44 üzenetére

    remek, akkor ti vegyetek apple termékeket, de ne legyen már hülye, aki nem. amúgy a barátod esetleg használhatna BT kihangosítót is, ha már... de tudom, ez ilyen szar, amit igazi szifonosok nem használnak, mert minden kocsiban ott figyel (felárért) az ipod csatlakozó...

    én meg bocsi, de nem vagyok olyan paranoiás ezzel. különben meg lehetne akár hotmail is, vagy ha csinálna magának az apple, akkor ott is. nem kötelező amúgy sem androidon felküldeni a kontaktjaidat felhőbe, csak sokkal kényelmesebb, mert így real-time ugyanaz a névjegyzék van a telefonon, a gépemen, meg bárhol, ahol nethez jutok. de ha ez ennyire zavar, akkor csinálja magadnak otthonra egy exchange szervert, az is pont olyan jól megy androiddal (is). nem kötelező a gmail-be feltölteni semmit...

    milyen applications mellé kell másikat csinálni? nem egészen értem most miről beszélsz. de nyilván androidon lehetetlen valamilyen céllal elővenni a készüléket, ezt is az apple találta fel, és csak az ő készülékein működik :D

    amúgy meg a barátodnak gondolom van digitális hőmérő is a szemében, hogy ha kinéz az ablakon, akkor pontosan tudja hány fok van :D

    #45: jam, meg a bt, meg a sync, meg a többi :D és továbbra is: mert te nem használod, más még igen.
    én például minimumra vett fényerőt használok általában, mert automatán kiégeti a szemem (különösen reggel ébredéskor). utcán meg felteszem maxra. erre egy két-három állású widget tökéletes, nem kell túrkálni a menüben.

    [ Szerkesztve ]

  • gombsadi

    aktív tag

    válasz Everman #44 üzenetére

    Ha tényleg használtál Desire-t, akkor tudhatod, hogy az csak egy fajta óra a senseben. A haverodat is felvilágosítod, hogy választhat! mást. És természetesen van a senseben külön időjárás widget.

    nem kellett volna felvágni:)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák