Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kaylac1990

    csendes tag

    Elnézést, ha valakit bánt a dolog :R ; de ez egy ritka unalmas és csúnya telefon. Már maga a cikk címe hülyeség, mert köze nincs a NOKIA névhez. Ez már csak a gusztustalan Microsoft világa. :(((
    Hová tűnt el a világ hajdanán legnagyobb mobiltelefon cége?? :F Nem hiszem el. :( Remélem hamarosn csődbe megy a Microsoft mobilága. :P

    Nokia N8, Samsung Galaxy S3, Sony Xperia Z, Samsung Galaxy S5, Galaxy S6 Edge 128 GB

  • kaylac1990

    csendes tag

    válasz mightymo3 #23 üzenetére

    Hát te is láthattad az eladási eredményeket és a profit-kimutatókat. Lehet, hogy egy Microsoft van mögötte, de mind az Apple, mind a Samsung, de még a Sony is mérföldekkel jár előttük a mobiltelefonok piacán. Ma már alap lesz egy IP védelem a telefonokba(ujjlenyomatos,arcfelismerős...stb védelemről nem is szólva), de erre hajlandóságot se mutat a Lumia sorozat felső szegmense. :( Arról nem beszélve, hogy egy egyszerű gmail programért is horribilis összeget kell, hogy kiadjon egy windows phone tulajdonos, a többi elterjedt alkalmazásról már nem is beszélve. Ezzel szemben mind az IOS, mind az Android próbál nyitni olyan népszerű microsoft alkalmazások irányába, mint a skydrive és a hamarosan érkező új office. :K

    Ezt most tényleg nem bántásképp mondom. Én óriási NOKIA fan voltam, amikor már javában dúlt az android láz. Sose felejtem el a 2 havi fizumból megvásárolt NOKIA N8-asomat. Kamerájával még most is csúnyán odaverne pár felső kategóriás Lumia modellnek. Az N9, pedig egy méltó irányvonal lett volna a Nokia-tól, de a veszteségtől félő részvényesek belehajtották a céget ebbe a buta Microsoft fúzióba.

    Nem beszélve az okoseszközök+szoftverek új generációjáról: okosórák, személyi asszisztensek és hamarosan a legnevesebb autómárkák fedélzeti számítógépén és a szélvédők belső oldalán is ott fog figyelni az Apple és az Google. Ezt utolérni lehetetlenség. :F Márpedig a technikai globalizáció általi fejlődésnek ez alappillére lesz ha tetszik, ha nem. :U

    Hidd el, én szeretném legjobban, ha a NOKIA( és nem a microsoft) újra teljes pompájában ragyoghatna, mert nem kevés szabadalmat és élményt adott hajdanán a telefontulajdonosoknak. Azok a jó régi 3310 és 3410 snakezések :DD :DD

    Nokia N8, Samsung Galaxy S3, Sony Xperia Z, Samsung Galaxy S5, Galaxy S6 Edge 128 GB

Új hozzászólás Aktív témák