Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Воланд

    titán

    válasz kaylac1990 #41 üzenetére

    "Arról nem beszélve, hogy egy egyszerű gmail programért is horribilis összeget kell, hogy kiadjon egy windows phone tulajdonos"

    minke? ott a gyari mail kliens.

    "Ezzel szemben mind az IOS, mind az Android próbál nyitni olyan népszerű microsoft alkalmazások irányába, mint a skydrive és a hamarosan érkező új office."

    hogy ki nyit es hova? azokat az alkalmazasokat a microsoft kesziti el az adott os-re....

    "és hamarosan a legnevesebb autómárkák fedélzeti számítógépén és a szélvédők belső oldalán is ott fog figyelni az Apple és az Google"

    akkor meg jo, hogy az ms '95 ota foglalkozik autokba szant beagyazott rendszer fejlesztesevel. igaz, most a wp8-al el vannak csuszva.

    [ Szerkesztve ]

    "Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

  • mightymo3

    tag

    válasz kaylac1990 #41 üzenetére

    Elolvastam amit irtál viszont nem értem mire irtad, én is tudom hogy a Wp igen csak le van maradva, ha nem is a OS-sel annál is inkább a teljeszkedésével. Ők nem rohannak a fejvesztve az eladási mutatokba mint a Samsung ez a mostani negyedévben ki is jött miképp elkezdett csökkeni a bevétel, amit nem néznek jó szemmel a részvényesek a piaci növekedés miatt, persze ez nem mentség a <10 millió alatti eladási számok tekintetében, viszont a windows 9 OS-sel minden amit windows-ra irtak azt pillanatok alatt lehet portolni. Ha ez a port egyben tablet és WP-re egyszere jön ki, mivel gondolom kötelezővé teszik portálásokat.

Új hozzászólás Aktív témák