Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz stevve #88 üzenetére

    0 biztonság, a felhasználó semmibe vevése és az adathalászat visszataszító

    Tudom, ezek jogos érvek. Én a második kettő miatt irtózom a Google-től :D

    Bár azért el tudnám képzelni, hogy egy nagyobb flame war után biztos van olyan agyatlan, aki nekiáll széttúrni a FB oldalát másnak... agyatlanok mindig vannak.

    Ezt, ha nem az ismerősöd (tehát nem vetted fel barátnak, és egy fórumtrollt miért vennél fel...) elég nehezen tudja megtenni. De még ha ismerősöd is, akkor sem feltétlenül tud stresszelni, mert egyrészt törölni lehet az üzeneteket, másrészt kompletten le is lehet tiltani a brébe a retardált elemeket (nekem is van olyan ismerősöm FB-n, akire néha rájön a bolondóra, és mindenféle politikai szeméthegyet posztol... egyszer szépen figyelmeztettem, másodszorra kevésbé szépen, harmadszorra ment a hide all), szóval emiatt nem kell félni.

    Nem csak a divatmajmolás, meg hype, meg a halálos virtuális közösségi érzés, meg a futótűzként terjedő hülyeség, pletyka, hazugság

    Én ezzel úgy vagyok, hogy a legnagyobb poén a közösségi oldalakban, hogy pontosan azt kapod vissza, amit generáltál magadnak, hiszen mégiscsak te vetted fel ismerősnek az ismerősöket. Részemről az FB-t egy igen hatékony kommunikációs- és szervezőeszköznek tartom, és így is használom - amellett, hogy tényleg meg tudok osztani fél perc alatt dolgokat azokkal az emberekkel, akikkel ténylegesen szeretném. Szóval mint mindent, ezt is lehet értelmesen használni. Venni kell a fáradtságot, hogy beállíts csoportokat, meghatározd hogy ki miket láthasson stb. - na meg persze nem ezen kell egész fáking déj lógni, mert az beteg. De hát ez már egy másik történet :)

    Ettől függetlenül persze megértem, ha valakinek ellenérzése van a dologgal szemben - épp ezért hoztam fentebb személyes példának, hogy nekem is minimum fejemhez stukker kéne ahhoz, hogy regisztráljak magamnak Google Accot. Igazából szerintem ez a Veletech (na jó, a név nagyon nem tetszik) nem is feltétlenül azoknak szól, akik folyamatosan a PH!-n/MA-n lógnak és még kommunikálnak is egymással.

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

  • misx

    senior tag

    válasz stevve #88 üzenetére

    Igen sajnos ez érdekes egy dolog. Igazából nem hülyeség a facebook, de már túlzás hogy a csapból is ez folyik, illetve már kommenteléshez is ez kell. Ennyire azért nem jó (szerintem). Lassan már kiváltja a személyi igazolványt is. :DDD Viszont a divatnak van egy jó oldala, hamar változik (lásd: myVIP, IWIW). Aztán lesz más. ;]

    "A FB önmagában utálat tárgyát képezi nálam."
    Én nem utálom, csak nem érdekel. Nincs rá szükségem. etc.

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz stevve #88 üzenetére

    Le-adathalászni azt lehet, amit megadsz magadról.
    Én pl. kb. semmit nem adtam meg a nevemen kívül.

    Mutogatni való hater díszpinty

Új hozzászólás Aktív témák