Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stevve

    nagyúr

    válasz Morden24 #89 üzenetére

    Én szkeptikus vagyok és maradok is ezekkel kapcsolatban. Google acc is csak azért van, mert ott nem muszáj ismerősködni, van egy mailcímem és kész - és mégis komolyabb, mint a freemail (no, meg külfödi accokhoz). :D

    De a FB-ot nem viselném el. Láttad a Frászbúk részt a South Parkból? Na ez az, amit még ha nem is ennyire túljátszva, de el akarok kerülni. Marhára nem érdekel, ki bök meg kit (néha az iwiwen is megkapom, hogy fél éve nem válaszolok, mert be sem lépek) és kinek van új képe és ki van fent azokon a képeken, meg hogy ki mikor ment ki vécére és végül milyen színűt hányt, mert evett valami pesztót egy rossz étteremben. Mivel számomra érdektelen, nincs dolgom a FB-on és társain. Pár ismerősről nem rossz tudni, mi van velük, de ennyi. Kinőttem már az ismerősgyűjtésből, meg állandó lájkolásból. :)

    Az meg már csak erősít a távol maradásban, hogy egy FB-ról küldött levél óta úgy kapok mindenféle szart, hogy az a levélcím sosem találkozott a FB-kal. Ennyit arról, hogy nem kerül ki semmi és nem tárolnak, meg miegymás. Persze nem lehet reklamálni sem, ha nem vagyok tag... :U

    Szóval inkább nem kommentelek egy oldalon, de amíg tudok, kimaradok a halálos közösségből, még ha ezért meg is vetnek néhányan.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák