Keresés

Hirdetés

  • Xperia Pro-C néven új csúcs Sony kompaktot pletykálnak

    ma Állítólag 6 hüvelykes kijelzővel és 1" típusú kameraszenzorral próbálkozhat a Sony következő Pro modellje.

  • Wizardry: Proving Grounds of the Mad Overlord teszt

    gp 43 év szinte beláthatatlan idő a videojáték-világban – márpedig az első Wizardry idén tölti be ezt a kort. Most az eredeti legenda az eredeti játékmenettel, de megújult látványvilággal tért vissza.

Új hozzászólás Aktív témák

  • ot93

    senior tag

    válasz Flashy #77684 üzenetére

    én is fillérekért is inkább máshol veszem a dolgokat, de a töltőfejnél nem spóroltam annyira, inkább minőségit szerettem volna, mert ha kigyullad valami az nem feltétlen 1-2e ft, hát ha még a ház is.... így a blitzwolf mellett döntöttem, mert külföldi szétszedős tesztek szerint jól lett összerakva meg itt is ajánlották :D olcsó töltőt, max teljes felügyelet mellett használnék... tehát pl. ott van az ágy szélén én meg ott tartózkodok a közelben és látom :D
    Amúgy nem gondolkodtok fórumlakók olyanban, hogy a külföldről rendelt és bevált cuccokat egy táblázatba összefoglalni, hogy aki valamit keres az csak átböngészi és megtalálhatja az ajánlott cuccokat... pl. van egy jó zseblámpa, ami jó minőség, jó áron, stb. és beírnánk (vagy egy moderátor), akár több féle típust is, különböző árszinteken... ugyanígy pl. töltők esetében is, vagy éppen powerbank, stb.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

Új hozzászólás Aktív témák