Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alpi.

    addikt

    válasz Graphics #163761 üzenetére

    Meglesem, mennyire oldható a héj. Első blikkre nem lehengerlő, súlytalan, vékony érzetű borítás és a Kunup felirat.. (ezt még most sem szoktam meg :DDD). Ami lényegesebb picit, hogy a csatolók teljsen rendben vannak, nem szoros, nem lötyögős. Nekem elsősorban kis méretű tárolókra van szükségem, egy-egy gyorsba összedobott konfigot tesztelgetni vagy pl. egy retro gépecskére egy os-t, pár progi-t, stb.-t összepattintani, sokszor még a 128-as ssd is "feleslegesen" nagy. Kissebbel viszont borzalmas tapasztalataim voltak. Anno volt olyanom és hát na... Xp telepítéskor már gyanús volt, hogy valami fogja mutatványt, egyértelműen a cd meghajtó sebessége alatt... Borzasztóan lassú cucc volt, nem állt messze egy usb 1.0-s pendrive-tol esküszöm. Ezzel szemben ezek a Kunup 64-esek még a legmerészebb álmaimat is felülmúlták, ilyen konstansan gyors 64-est még nem láttam, de mindegyik hibátlan sebesség szempontbol ! Ahogy nézegettem, volt némi drágulás a közelmúltban meg ez valamiért még picit akciós is volt, mikor vettem, de időnként nézegetem és ha megint adódik valami jó alkalom, tervezek venni még pár kis méretűt.
    (vízpumpa - tartály kombó, ne adj isten hővezető paszta érdekes, mert akkor elmesélem azokat is :B )

    https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

  • fecus

    őstag

    válasz Graphics #163761 üzenetére

    SM2246en-t használ ha igazat ír.

    "Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

Új hozzászólás Aktív témák