Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fkenny

    senior tag

    Sziasztok!

    Egy különleges (számomra legalábbis biztosan az) helyzetbe kerültem. Vettem ebay-en egy 3040-es CNC gépet. Meg is jött a nyomkövetés, örültem is neki, hogy áh, végre az országban van, de tegnap éjszaka jött a hideg zuhany. Sikeres kézbesítés Nagytétényben. (Én Túrkevén lakom és az is a szállítási cím.) Reggel első dolgom volt a drága posta felhívása, hogy ez mégis hogy??? A válasz "vegyem fel a kapcsolatot az eladóval, biztosan rossz nyomkövetési számot kaptam".
    Engem a következő dolog zavar:
    Ha már rossz nyomkövetési számot kapok akkor miért pont "csak" 180km tévedés van benne? Elvégre mehetett volna a világ bármely pontjára, miért pont itt országon belül van vele gond? (Azon a tényen kívül, hogy a postára lassan vasvillával kell menni ha érdemi ügyfélkezelést akar az ember.) Kértem infót a csomagról, hogy mégis a név egyezik vagy bármi, azt sem mondták meg. Adtam leírást a csomag méretéről, jellegéről, hogy legalább arra mondjanak valamit. Semmi ez esetben is a válasz, csak a sablon pszichoblabla...

    Tapasztaltatok már ilyet? Mit tegyek? Gyújtsam fel a postát és hintsem fel sóval a helyét? ;]

    "Minden sikeres férfi mögött van egy nő aki jól járt. "

Új hozzászólás Aktív témák