Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kumite

    aktív tag

    Öt perc használat boltos kipróbálás után egyértelmű volt, hogy nem az én termékkategóriám a tablet. Nehéz, egy kézben tartva pillanatok alatt kényelmetlen lesz. Ágyban / kanapéban fekve sem tudom elképzelni, hogy hosszabb távon kényelmes lenne, egy notebook-ot biztosan ki lehet úgy nyitni a billentyűzethez képest, hogy kényelmes helyen legyen és a képernyőt is jól lássam.

    Barátnőnek sem nagyon tudom elképzelni a flash hiány miatt. Mégha lenne is a világ összes videó oldalára app, akkor is kényelmetlen, hogy mindenhez külön program kell.

    Még csak játékgépnek sem tudom elképzelni, mert az úton inkább egy Nintendo (3)DS, PSP, iPhone (Androidot nem sorolnám ide, nem hiszem, hogy az egy elsődleges kézi játékgép lenne), ha meg otthon van az ember, akkor pedig ott a Wii, PS3, X360, PC.

    Most már valaki tényleg írja le, hogy mit tud rajta többet vagy jobban csinálni, mint egy hordozható játéggép + notebook kombóval tudna.

    szerk.: plusz nagy is a mérete szerintem. Amire (nagy nehezen) el tudom képzelni, hogy emberek használják, arra a 7-es méret lenne az igazi szerintem, 30 deka körüli súllyal.

    [ Szerkesztve ]

  • Kumite

    aktív tag

    válasz Karma #29 üzenetére

    "A filmnézést egyébként gondosan kihagytad, utazás közben arra igen jó."

    Nem gondosan hagytam ki, azt bele értettem a kanapéban döglésbe :) Sík felület mindig van, amin megáll a billenytűzet, a képernyőt meg olyan szögbe hajtod, ahogy a legjobb. Egy tábla csak valaminek támasztva tud megállni és a lábad vagy egy fal nincs mindig ott. Ugyanez egy karosszékben ülve, nem mindig tartod úgy a lábad, hogy neki tudd támasztani a táblát, de biztosan van egy akkora sík felület, amin megáll a noti.
    Én buszon szoktam filmet nézni notebookról, ott nem is tudom elképzelni, hogy egy tábláról nézzem, nem tudnám hova tenni. Nem néztem még, hogy milyen tartók vannak, de out of the box biztosra veszem, hogy a notebook a legjobb.
    Olyan vonatra, ahol van kis asztal, lehet, hogy az általad írt állvány nagyon jó. Kérdés, hogy mennyire szeretnéd kitenni, elég egy nagyobb hátizsákos arra járó és kész a baj, míg egy notebook nem dől fel vagy esik le olyan könnyen. De tény, hogy helytakarékosabb és nem foglalja el azt a kis asztalt, így a veled szembe ülő meg tudja rajta kenni a zsíroskenyeret is akár :)

    A PvsZ-t el tudom képzelni, hogy tényleg egy ilyenen a legjobb játszani, bár egérrel is egészen addikt lettem anno :D És itt is igaz, mint a konzolgyártóknál, hogy a játékfelhozatal dönti el, hogy ki, melyiket akarja megvenni. Én például biztosan nem vennék olyan konzolt, amin nem tudok Mario -zni és telefonból is olyat vennék, ami 3,5 - 4 colos, qwerty-es és van rá snes emulátor :D

    A zenei appokról nem tudok véleményt alkotni, kiesnek az érdeklődési körömből, de itt is igaz a Mario-s mondás: akinek az kell, az megveszi akár csak azokért is a neki tetsző táblát.

    [ Szerkesztve ]

  • Kumite

    aktív tag

    válasz Alwares #40 üzenetére

    Épp a feletted lévő kommentben írtam, hogy oda el sem tudom képzelni, mert a notebook annyira jól kezelhető, hogy annál csak rosszabb lehet. Legalábbis számomra.

Új hozzászólás Aktív témák