Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kumite

    aktív tag

    Öt perc használat boltos kipróbálás után egyértelmű volt, hogy nem az én termékkategóriám a tablet. Nehéz, egy kézben tartva pillanatok alatt kényelmetlen lesz. Ágyban / kanapéban fekve sem tudom elképzelni, hogy hosszabb távon kényelmes lenne, egy notebook-ot biztosan ki lehet úgy nyitni a billentyűzethez képest, hogy kényelmes helyen legyen és a képernyőt is jól lássam.

    Barátnőnek sem nagyon tudom elképzelni a flash hiány miatt. Mégha lenne is a világ összes videó oldalára app, akkor is kényelmetlen, hogy mindenhez külön program kell.

    Még csak játékgépnek sem tudom elképzelni, mert az úton inkább egy Nintendo (3)DS, PSP, iPhone (Androidot nem sorolnám ide, nem hiszem, hogy az egy elsődleges kézi játékgép lenne), ha meg otthon van az ember, akkor pedig ott a Wii, PS3, X360, PC.

    Most már valaki tényleg írja le, hogy mit tud rajta többet vagy jobban csinálni, mint egy hordozható játéggép + notebook kombóval tudna.

    szerk.: plusz nagy is a mérete szerintem. Amire (nagy nehezen) el tudom képzelni, hogy emberek használják, arra a 7-es méret lenne az igazi szerintem, 30 deka körüli súllyal.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák