Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dreamdancer

    őstag

    válasz Bocha #18 üzenetére

    Agresszív semmiképpen nem szerettem volna lenni (elismerem, hogy pikirt igen) és tanácsot adni, beleszólni sem, max. visszajelezni, véleményt nyilvánítani (oké, a határ elég nehezen meghúzható). Alapvezően ezt se túl gyakran teszem, nem hiszem, hogy valaha is eleresztettem volna "miért csak 9 pont" meg "ez hogy nem ajánlott" vagy más, a MA szerkesztését, értékelését, véleményét kritizáló hozzászólást.

    Azt azonban továbbra is fenntartom, hogy rengeteg Apple-only kiegészító, hír és kérdés van, amin el lehetne filózni, amelyek helyett teljesen általános kiegészítőket bemutatni itt (ljöjjenek azok bár APR-től vagy egyenek ezok bármilyen jók is) finoman szólva is érthetetlen. Ha azt mondod, hogy nem érzékeled a különbséget a Samsung, WayteQ, TDK blogok és az Apple blog posztjainak témaválasztása között, akkor kár tovább ragoznom, sajnálom, hogy nem sikerült elmagyaráznom, mi a gondom (és ahogy elnézem, nem csak nekem).

    A választ mondenesetre köszönöm, mivel teljesen világossá tetted az álláspontodat, illetve hogy a jövőben is az eddigi szerkesztési elveket követitek, a további erölködés a részemről szimpla trollkodás lenne, amit nem szeretnék, ezért a jövőben a magam részéről mellőzni fogom a hasonló, "mit keres ez itt?" típusú kommenteket.

    Nem a lényeg a fontos.

Új hozzászólás Aktív témák