Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    válasz laszlohu #21 üzenetére

    Szerintem beleszámolták az autó vételi árát és karbantartási költségeket az élettartam alatt.
    Ráadásul azért nem sok autó eszik 4 liter benzint 100-on... tudom-tudom sok 4 literes fogyasztású autó kering a neten, de szerintem sokszor csak lefele kerekít a gazdi ha ép bemegy 5 alá fél decivel... A gyári adatok meg szintén eléggé nehezen hozhatók valós körülmények esetén (főleg ha a forgalom ritmusát is tartani akarjuk).

    Plusz nem értem ezt:
    "Mivel az önvezető autók nagy szériában lennének gyárthatóak, kb. ugyanolyan felszereltséggel, illetve a kihasználtságuk nagy lenne..."
    Mint ha a mostani autóknál ez nem így lenne :F

    A vasút meg lehet, hogy kötött, de egyszerre több ezer tonnákat lehet szállítani egy-egy adott irányba. Bár valószínű a jövőben még inkább csak a nagyobb távolságokra éri majd meg a használata. De szerintem a vasút még 50 év múlva is velünk lehet.. A taxi- és uber-sofőrök viszont már nem lesznek velünk addigra..

    [ Szerkesztve ]

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák