Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Polllen

    nagyúr

    válasz kymera #149 üzenetére

    Én két dolgot tartok elszomorítónak:

    1. Ha csorbul a szólásszabadság, az itt jelenlévő többség azonnal egy pótszerhez nyúlna, tüneti kezelés gyanánt & fel sem merül, hogyan kellene helyreállítani azt.

    2. Több komment foglalkozik az ellenvéleményt megfogalmazók szellemi és egyéb képességeivel, mint az ellenvélemény tartalmával.

    Egyébként szerintem ahhoz, h egy csoport beszürküjön az kell, h senki se vállaljon felelősséget semmiért. A döntést átadják másnak & bár az egyed viseli azt a bakancsot, nem érzi hibásnak magát, csak parancsot követ, nyugtatja magát.

    Ha már teljesen oda a szólásszabadság, nagy szükség van az anonimitásra, amíg vissza nem állítják azt. Nem tovább. Ha továbbmarad, az emberek beszürkülnek. Régi magyar mondás, h amelyik kutya ugat, az nem harap. Pont ez a bajom az itthoni anonimitás romantikus gondolatával.

    Persze amúgy az is nemes gondolat, h az elnyomottakra hivatkozva vki támogatja a Tor-t, csak ez rajtuk nem segít igazából. Itthon meg több kárt okozhat a Tor hálózat, mint hasznot. Van egy másik Tor topik, hazai viszonyokra senkinek se sikerült hasznos felhasználással példálóznia, a hülyeség viszont ment, hogyan játszunk ki vele szabályokat+egyebek.

    "Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Új hozzászólás Aktív témák