Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PaJa1

    őstag

    válasz Jarlaxle #13093 üzenetére

    Végre élményt, tapasztalatot olvashatok erről :R

    Én egész jól megvagyok a windózos egérgyorsítással, ez sokban tér el attől, nagyon másmilyen a gyorsulás érzékelése?
    Az alap bill kiosztás micsoda?

    [ Szerkesztve ]

    A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

  • BaliJack

    aktív tag

    válasz Jarlaxle #13093 üzenetére

    Azt kifelejtettem, hogy aki tökéletes PC élményt vár ettől, az nagyot fog csalódni.

    Nem szeretném, ha a hsz-em a fekvő oroszlánba való rúgás lenne, de itt sem DM-Fan, sem én nem állítottunk olyat, hogy a kontrolleres játék olyan lenne, mint Win alatt a billentyűzet-egér páros. És mivel az XFPS is analóg küldi a jeleket (ha jól olvastam régebben), így nem is várható, hogy olyan legyen :).
    Szükségtelen is hasonlítani, mert ez körte, az meg alma. Ha valaki az egyiket nem szereti, akkor ne válassza = magyarul, ha nem szereti valaki a kontrolleres FPS-ezést, akkor maradjon a PC-nél FPS-ezni :). Konzolon úgyis van rengeteg más típusú játék :).

    jookomak: ajánlok még a Flower mellé egy-két játékot.
    Magic Ball (mostanában Magic Orbz): az ősrégi faltörő (Breakout) játék felfrissített változata. 3D-ben vannak a poénos lebontandó részek, mindenféle power-uppokkal és upgrade-ekkel. Alapból 2 epizódja van (kalózos, lovagos) és kettő megvehető (boszorkányos, téli). Epizódonként 24 pálya van, trophy-kkal. A DLC-k (letölthető tartalom) $3-ba kerülnek, az alapjáték azt hiszem $9.99. Ketten is lehet játszani egymással illetve egymás ellen és online lehetőség is van benne.

    A másik játék meg a Trash Panic. Ez egyfajta tetris a hulladékokkal :). Aranyos, csak kicsit nehéz, legalábbis nekem. Ebben is lehet ketten játszani, de még feleségemmel nem tudtuk kipróbálni :).
    Szerk.: azt kifelejtettem, hogy összesen 5 pálya van, de tényleg nehezek, főleg, ha közepes fokozaton kezd neki az ember. Szerintem, ez az a játék, amit nem szégyen gyenge fokozaton kezdeni :).
    Ez $4.99-ért van most (legalábbis hétvégén ennyi volt).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák