Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jarlaxle

    senior tag

    válasz PaJa1 #13094 üzenetére

    Hát nem igazán tudom jobban leírni mint ahogy már megtettem, olyan az egész mintha nagyon bedöntenéd a gombát kontrolleren, ha az egeren nagyobbat húzol, akkor az egér nem egyenletesen megy hanem gyorsul, és ez a pontosság rovására megy. És mivel az Y tengely mentén más a sebesség ilyenkor mint az X mentén ezért furcsa sokszor. De nagy valószínűséggel ez is megszokás kérdése.
    Alap bill kiosztás: start-enter, select-esc, R2 egér jobbklikk, L2 egér balklikk, R1 egér középső klikk, L1-Q, X-space, O-Ctrl, négyzet-R, 3szög-Alt, L3-5, R3-6, nyilak-nyilak, mozgás-wasd, PS- F1
    Mint látható alap beállítás mellett ezzel a balklikkel dobunk gránátot MW2-be lövés helyett, ami nem túl jó, ezért át kell állítani beállításokban hogy az R1L1 legyen a gránátdobás, és az L2R2 a célzás/lövés, tehát gyakorlatilag be kell állítani az xboxos kontroller kiosztást optionsben. Ez után már jó az egész kivéve az 5-ösön levő sprintet és a 6oson levő meele attackot. De ahogy írtam is ezzel kénytelen megbarátkozni az user, ha nem akar hajszálakat hullatni. :)

Új hozzászólás Aktív témák