Hirdetés

  • Az LG elengedi a feltekerhető tévéket

    ph Nem tudták lenyomni a gyártási költségeket, kevés fogyott belőle, drága maradt.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

Új hozzászólás Aktív témák

  • RECSKA

    veterán

    Én most úgy döntöttem, hogy minimális ráfordítás ellenében megpróbálom kihozni a maxot a mostani konfigomból. Eddig :

    - Abit IS7-V2 alaplap ( 0Ft )
    - 3.0GHz G1-es Prescott ( 18.900Ft )
    - 512MB DDR400 ( 6000Ft )
    - 250GB Samsung ATA HDD ( 1000Ft ) ( régen egy 160-asom volt, és haver megvette, kellett neki RAID-ezni, és sehol sem talált 160-as 8MB-s IDE-s HDD-t. Így felajánlotta, hogy ha dobok egy ezrest ,akkor ad egy 250-est. :D Mondanom sem kell, ugrottam. )
    - Chieftec Miditorony 430W-os SIRTEC (chieftec) táppal ( 19.000Ft )

    Ebbe szeretném majd a mostani helyett egy 6800GT, 7600GT, 7800GS, X850XT szintű AGP-s karit, meg majd kicit kibővítem a memóriát kb 2GB-ra. Ennek a gépnek a teljesítménye bőven elegendő lesz még egy ideig. Plána, hogy csak a LIVE FOR SPEED-el játszok. :D

    A procira most raktam egy szar hűtőt, ami halk, de a 4GHz-t kiköpte magából alapfeszen. Nem tomm mennyire stabil, mert nem volt kedvem tesztelni 32M-el, de 2M alatt 1m24s körüli dőt dobott... Veszek rá egy jó kis hűtőt, aztán majd jól megnézem magamnak! :D

    Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

Új hozzászólás Aktív témák