Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lasersailing

    senior tag

    Sziasztok,

    Attól tartok, hogy egy valami user error-t követtem el, de nem látom, hogy hol a gond

    Van egy új DVR-em, amit szeretnék beüzemelni. Egy régebbi provision típusú lett lecserélve, szintén provision-ra:
    - van dyndns szolgáltató a provision-höz, ami az XXX.provision-isr-dns.com (olyan mint a dyndns, csak a DVR-hez jár ingyen) keresztül elvileg elérhetővé tenné a DVR-t
    - A provision honlapján belépve látható az IP címem (nincs NAT probléma), azaz a "DVR elvileg frissíti" az IP címet (bár tesztelésnél hibát ír ki ("data recepcion error") a DVR, de a honlapon jó IP címet látok)
    - A DVR-t a saját hálózaton belül elérem mobillal, de ha kikapcsolom a wifit a telefonon (azaz "elmegyek" otthonról), akkor már nem érem el (ebből arra tippelek, hogy a router jól van beállítva)
    - DVR-nek a lokális hálón fix IP címe van
    - A DVR portjai:
    + HTTP: 79
    + HTTPS: 443
    + Server: 6036
    + RTSP: 554
    + POS: 9036
    (ezeket nem teljesen értem, hogy pontosan melyik mi, előzőn még csak 1. és 3. sor volt, de mindet beállítottam a routerben port forwardnál). (Próbaképp beállítottam minden portot is, de az sem segített)

    Van ötletetek, hogy mi lehet a gond. Azonos felállással korábban működött: csak a DVR lett kicserélve, ezért ott gyanítom a hibát...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák