Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dj Dekko!

    őstag

    Sziasztok! Nagyon Fontos, és nagyon kényes dologot szeretnék kideríteni mert már falra mászok... ettöl...
    gondolkoztam hogy hova írjak a problémámról de úgydöntöttem ide fogom lefirkantani
    van egy *Kábelt TV net... (sziget.net szolgalátató... ) tarifa 6000/768
    3 számítógépre... egy emeleten, kettö a föld színten... nah de bár...
    egy ruterral van megosztva... logikus aztán mind 2 gép kanoca felvan vezetve az emeletre ... * hiszen ott van a ruter meg a modem is... eddig még okés..
    elkezdjük használni a netet... gondol egyet... elszál... (modem minden jó vílágít az összes ... stb... tökjó) lereseteljük a rutert vissza jön a net... ezt csinálta kb 2 hónapig ruter csere... ugyan az... a probléma... modemra fogtuk... beszoltunk, kicserélték... most teszteltem és közvetlenül egy gépre dugom a netet... (lan kábelen keresztül...) megy a net.. .gondol egyet... * kiírja a vista hogy ... * korlátozott vagy nem elérhető a kapcsolat... oks vissza jön magától... és ezt csinálja mindig... probáltuk háb-al mindennel ... tanácstalanok vagyunk... ötleteket kérek... amikor töltünk le netröl... az sem érdekli valamikor jön max sávszélességgel elszál reset megint ruter modem, és vissza jön... ha nem töltünk ugyan úgy ... vettünk másik kábelt... ... nem tudom felfogni mi a szar... :O :O :O :O
    pls help

Új hozzászólás Aktív témák