Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mindenkinek1

    csendes tag

    válasz llaszlo #2252 üzenetére

    csákó!
    Még 1 apróság."flottatag akivel pr. levelezek ezt írta"
    Nos én ma bementem a T-mobile ügyfélszolgálatára mert nem hagyott a dolog és megtudtam, hogy Ő részükről semmiféle felülvizsgálás és megtorlás nincs kilátásban. Mi akik ugye csatlakoztunk ehhez a flottához flottaigazolással az azért volt teljesen jogos mivel hiteles volt az igazolás. A flottából csak úgy senkit nem tesznek ki csak aki saját maga kéri, vagy pedig a KATALIKUS flotta rendszeradminisztrátora kérheti, hogy sorolják át az előfizetőt publikus csomagra! De ajánlom a következő honlapot megtekintésre! http://mobilflotta.katolikus.hu/ Itt sem irnak semmiféle korlátozásról. Itt maximum arról lehet szó hogy ugye a katalikus egyház adja ezt a kedvezményt, amelyet egyesek jó pénzért továbbértékesítettek és valószínű, hogy egyházon belül figyeltek erre fel! Ezen flotta jelenleg több mint 30.000 ezer előfizetéssel rendelkezik, amelyet átvizsgálni amúgy sem lesz túl egyszerű. De viszont minket mint elő és számlafizetőket különösen nem szankcionálhat a T-mobile mivel ha valaki fizetési kötelezettségének eleget tett és hivatalos flottaengedéjel csatlakozott, melyet a T-mobile irattárában őriznek az összes dokumentummal együtt. Tehát ha valaki szankcióra számíthat az aki ezeket kiadta (PÉNZÉRT JOGTALANUL)! Ezen felvilágosítást adták. Persze lehet egyéb dolog is de ennek az elintézése maximum hogy átsorolnak egy publikus díjcsomagra!

    én tuti kivárás mellett döntök."nyúlugratás szagú a dolog"
    "és még most sem Róbert"

Új hozzászólás Aktív témák