Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hyena

    senior tag

    válasz Kronk #19342 üzenetére

    Nekem egy AS5104T asustorom van 4 giga rammal. Ez egy hibrid nas ezert jol jon a 4 giga,
    Attol fugg mennyi mindent akarsz vele egyszerre csinalni ahhoz merten kell bele ramot tenni.
    Ha annyira nem gond a plusz kiadas jobb a 4 giga de 2vel is biztos elboldogul.
    A haz eseteben a fo kerdes, hogy kell e hotswap. Az emberek a nas epitesenek kezdetekor megvannak gyozodva rola, hogy ez roppant fontos mert ok bizony cserelgetni fogjak a lemezeket vagy mi :) .
    A cooler masternek is vannak jo hazai a silverstone hazak is szuperek, aztan van a CFI-A9859 ami hotswapes de itt lehet igazan elszallni arban, egy igenyes haz a legdragabb alkatresz lehet az egesz epitesbol.

    OMV ugyben a fogtunder az illetekes, nekem nincs szemelyes tapasztalatom de gondolom arra gondolnak , hogy a sok irasi ciklus tonkreteszi a pendrivet.
    A meghajtok aramellatasa kabelezes kerdese, a lenyeg a kello teljesitmenyu tapegyseg valasztasa.

    Szerintem mindenekelott azert csinalj egy koltsegvetest mert akar kesz szervert is vehetsz egy bizonyos osszeg felett mint a mas emlitett HP gen 8 vagy dell poweredge t20....

    De persze ha szeretnel kreativ lenni es megepiteni a sajat elkepzelesed akkor nem szoltam :)

    harley-davidson-nyiregyhaza.hu

Új hozzászólás Aktív témák