Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nikki5

    csendes tag

    Sziasztok,

    szeretnék egy új telefont vásárolni magamnak, és bár egy csomó tesztet is elolvastam, úgy érzem nem lettem sokkal okosabb és nem tudok dönteni még mindig. Ebben szeretném a segítségeteket kérni :)
    Hosszú távra tervezek, nem szeretem gyakran cserélgetni a cuccaim, de amikor kiadom valamire a pénzt, az jó legyen, akkor is, ha drágább.
    Jelenlegi telefonom biztosan megvan vagy 8 éve; egy Motorola V3, s mostanság igen érdekes dolgokat művel: lefagy, kikapcsol, nem küldi el az smseket és hajlamos teljes feltöltéssel egy hívás után is lemerülni így úgy gondoltam, itt az ideje gy újnak.
    Amire használnám: főként telefonálni, smsezni és netezni, néha fotózni és talán zenét hallgatni, esetleg videózni is. Azt hiszem legfőképpen a netezést szeretném kiváltani vele, mert ha csak pár napra utazom, akkor nem szeretném a laptopomat magammal vinni, elég lenne a teló is (mivel laptopom nem kis darab 17"). Szóval jó lenne egy közepesen nagy képernyő, de nem egy szétfolyt tepsi, aminek azért az akkuja is bírja mondjuk 2 napig ha odafigyelek a használatra és persze gyors is legyen :)
    Mást azért nem írok, mert kíváncsi vagyok, hogy ezek alapján melyik telefon(ok) ugranak be elsőre, amit ajánlanátok.

    Üdv,
    Nikki

  • Nikki5

    csendes tag

    válasz meroly #44400 üzenetére

    Igen; a BlackBerry típus nem győzött meg a kicsi képernyőjével és a még kisebb gombjaival, de lehet, hogy csak szokás kérdése és tévúton járok...

Új hozzászólás Aktív témák