Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Harbinger85

    aktív tag

    Üdv! Egy modern, gyors és strapabíró telót keresek. Sorjában:

    - Árkategória. 20000 Ft, szerintem attól többet nme rédemes áldozni rá. Kivétel ha van egy mindenszempontbóltökéletesmodel! :))
    - Használt vagy új Csakis új!
    - Hol vennéd meg? Mindegy, csak működjön Telenor-s SIM-el és legyen rá garancia
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, hosszú távra tervezek
    - Mire használnád? Telefonálás és SMS fogadás mellett zenehallgatás alap, BT fülessel is, egy használható kamera (pl. nyitvatartás fotózása, ilyenek), elemlámpa, FM-rádió, egy-két játék (nem cska a Snake-re gondolok) és jó naptár
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, mindegy!
    - Milyen kialakítású telefont keresel? Szerettem anno a W300 flip-es kialakítását, de ez a legutolsó szempont amit figyelembe vennék.

    És rövden leírnám mire gondolok. Jeleleg egy Alcatel 2003-asom van, ami 3,5k árért nem is rossz, bár a naptárba nem tudok emlékeztetőt tenni, mert egyetlen hangfájlt se ismer fel (MP3, MP3, MIDI), a zenelejátszó fáék egyszerű, de lejtászási listát szerkeszteni... olyan ember vagyok akinek anno több Sony Ericcson Walkman telója is volt. Szűval szeretné kegy komolyabb és minőségibb telót, Nokiát nézegettem, mert más márkát nem ismerek, ami jó.

Új hozzászólás Aktív témák