Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eszement24

    aktív tag

    Sziasztok.Sajnos újra ebben a topicban vagyok..az ok ugyanaz..milyen mobilt vegyek?Jelenleg egy Se w850i-m van, és nem vagyok elájulva tőle :( Rengeteg SE volt a kezeim között azt hiszem nekem ezek nem valók, így SE kilőve.Arról nem beszélve, hogy a telefonomra majdnem egy éve, hogy utoljára szofot adtak ki az SE "áldásos" üzletpolitikájának köszönhetően.Újabban egyre többször kell rendszer visszaállitást csinálni, mert elfeljti a walkman, hogy hol hagytam abba a lejátszást és teljesen máshonnan folytatja..olyan helyeken nincs térerőm ahol eddig vígan volt..a walkman menübe beraktam egy albumot utólag amit kisvártatva szépen el is felejtett..egyszerűen újra be kellett raknom az albumot (még jó, hogy törölni nem törölte :((( ) egy idő után a 4gb-os kártyám elfeljti kezelni olyankor is megy a lejátszás mikor beszélgetek..stb..stb.Szóval se kilőve.Ami a lényeg..a zene és a beszéd.Már nem érdekel a kamera vagy egyébb feelingek, legalább ezt a 2 dolgot tudja normálisan egy telefon!!No meg legyen stabil szoftvere.Szerintetek van erre esélyem vagy kacsingassak inkább a pda-k, smartphone-ok felé? Nem vagyok gazdag, de a pénz most nem számít csak találjak végre egy normális mobilt..szóval ami fontos:

    - aksiidő (most láttam, hogy a nokia ki fog hozni olyan adaptert amivel plussz naftához lehet jutni..ilyet a többi gyártó is alkothatna, discmanekhez meg egyébb küyükhöz évek óta létezik)
    - zenelejátszás ( egyetlen egy mobil nem tudja azt a funkciót amit a 2 éves mp3am?(stromblue a9) vagyis, bekapcsolom elinditom és mindenféle lejátszási lista nélkül ahogy vége egy számnak vagy egy albumnak automatikusan a következőt kezdi játszani..amennyi zene csak a kütyün van..remélem azóta képesek voltak ezt is beletenni valamelyik készülékbe)
    - telefonálás (az összes SE headset amit próbáltam alkalmatlan a telefonálásra, felerősíti a környezet zajait és alig hallok valamit a másik félből..de ugyanez a helyzet headset nélkül is ha a másik telefon szintén SE)
    - 2gb feletti memóriakártya kapacitás
    - minőségi hangzású távirányítós headset vagy járjon hozzá vagy lehessen hozzá beszerezni (ide is érvényes a hangminőség és a hallhatóság)

    Gondolkodtam, hogy visszaváltok nokiára szemezgettem az N szériás modellekkel is pl N95..de várom az N78at is.Várom minden tulaj tapasztalatát érvek és ellenérvek tömkelegét..nem szidni jöttem az SE-t csak nekem egyszerűen az említett hibák miatt nem vált be.Ezekben a dolgokban maximalista vagyok azért is kérem a segítségeteket, hogy megspóróljak ezügyben is jópár telefoncsere miatti bosszúságot.Nem szívesen áldozok 100ezret egy mobilra, de ha csak az tudja azt ami nekem kell akkor legyen..de akkor tényleg tudja is.Elnézést a hosszú hozzászólásért az elkeseredettség szülte.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák