Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonio

    senior tag

    sziasztok,

    karácsony közeledvén és mivel oldscool siemens MT50-esem :B is igencsak megérett a cserére (életem második telefonját nyúzom még mindig akármilyen hihhetetlen)

    árhatárt 50 eFt nál húztam meg.

    már jópár hete nézegetem teszteket, hozzászóllásokat árakat ... persze minél többet olvasok utánna, annál jobban elbizonytalanodik az ember ...

    amiket kinéztem

    Samsung E840 48 e Ft, gyönyörű, egy hibát találok benne a 2 mp-es kamera mellől hiányzik a "vakú"/ villanó segédfény. egy kérdésem lenne ezek a fényes tükörszerű felületű gépek hogy állnak a karcolódással? meg eleve a mai telefonok képernyői?

    Samsung P310 használtan már lehet 50-alatt kapni ... igazából élőben még nemláttam csak ezért kérdőjeles (meg úgye egy használt telefon az mégis csak használt) ill valhol olvastam külföldi oldalon hogy valakinek beszéd közben problémás a hangátvitel a microfon ill a telefon rövid mivoltából :F mármint aki halja az nem tisztán hallja amit beszélnek az p310 .be vagy valami ilyesmi ...

    Samsung D900i, tökéletssen megfelelne a tudása de E840 ésD900i egymás mellet talán E840 felé húz a szívem bár egyszerre még nem láttam őket :)

    Samsung E950 és Motorola Z6 mindkettő ok csak az áruk már -még ha csak hajszálnyival is de - 50 felett van

    nokiák közt ami bejöne 6500 classic/E51 még drágák (e50 tökéletes lenne de "már" öregecske), a többi nokia meg :Y hiába van nagyon jó belbecs ha külsejük/minőségük (azok a műanyagok) :Y

    SE meg hát K800 K810i nagyon jó kis készülék csak nem szeretek féltéglával a zsebembe mászkálni :(

    szeretnék véleméyneket pro/kontra a hozzértő tapasztalt userektől :)

    és egy láma kérdés a végére :U

    szótárat csak opercácós rendszerű pl symbian gépekre lehet telepíteni?

    Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

Új hozzászólás Aktív témák