Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • scofield8

    csendes tag

    Sziasztok! Én azt ajánlom mindenkinek: vegyen Motorolát! Nekem már 2 hónapja meg van a Motorola KRZR K1 (régebbi nevén Canary). 2 megapixeles kamerája van, autófókusz nélkül, elég jó képet csinál. 176x220 a kijelző 262 ezer szín de szebb mint pl.: Nokia 6300, N95, N96
    stb... A külső kijelző 90x90 4096 szín a legfontosabb adatokkal ellátva: térerő, töltöttség, dátum, idő, háttérkép. Csodálkoztam a telefonon mikor megkaptam, mert azt olvastam pár fórumban, hogy: 1.3 megapixeles kamerája van és érintő gombok a külső kijelző alatt. De szerintem jobb ez a 2 megapixel. A külső kijelző körül "tükör" van. Bővíthető memóriája van egészen 4gb-ig! És a legfontosabb: az egész telefon fém!!! Az akku fedéltől kezdve a flippig mind fém. A gyártó szerint leselejtezett repülőgép aluminium. Szerintem jó telefon aki teheti vegyen Motorolát. Megbízható, lehet, hogy drága senkit ne ilyesszen el ez de az ára ellenére azt tudja ami levan írva rólla. Az akksi 3 napot bír ki folyamatos zene hallgatással, fényképezgetés, játszás(játékot nem mindeggyiket viszi de a Gravity Defied nevű játék kicsit szaggat rajta) és a kedvencem: a film nézés. 3gp és mp4 formátumú videókat játszik le. Mp3, AAC, AAC+, Wav, AMR, Mp4 formátumú csengőhangokat játszik le. A videókat teljesképernyőn is nézhetjük 2 féle verzióban: 1: Balra 90°, 2: jobbra 90°. Alaptartozékok: Töltő (ez alapvető dolog :D ), stereo fülhallgató(elég hosszú a drótja, jobb oldala amin a mikrofon is van az a mélyet jól nyomja), adatkábel(fényképezőgép és mp3/4 és bármilyen mini
    usb-s adatkábelt elfogad a teló de a program mindig legyen a gépen: Motorola Phone Tools). Micro Sd-vel bővíthető (nekem 1gb-os és még mindig van rajta kb 550 mb szabad hely). Mindenkinek ajánlom ezt a telefont ha megbízható, nem fagyó és működőképes telefont szeretne. Egyedül a V3, V3i, V3x, V3xx típusú telefonokat nem ajánlom. Nekem volt V3-as és egy pár probléma volt vele: rosszul volt benne a kijelző nem felfelé világosodott és nem lefelé sötétedett hanem balra világosodott és jobbra sötétedett, ez igaz a többi V3-as szériára is, lefagyott menet közben, párszor telefonálás közben megbontotta a hívást, kikapcsolt vagy lefagyott a teló, VGA kamera elég f*s képeket csinál, a V550-es hozzá képes telefon, hiába vastag meg össze kopik a kijelző a billentyűzettel de a V550-es ben van videó felvétel(a v3-ban nincs), a Vga kamera amit akarsz lefényképezni a teljesen éles a többi igaz hogy homályos de amit akarsz az teljesen tiszta, szebb mp3 lejátszás stb... Aki Motorolát akar venni azoknak ajánlom a következőket: V525, V547, V550, V8, V9, L7, L7 SLVR, L7i, L9 SLVR, KRZR K1, KRZR K3, RAZR 2 Z3, Z6, Z8, MPX 200(windows 2002), MPX 220(windows 2003), V360, V70, V80, V50, V150, C385(ez a telefon megelőzte a korát, mikor a nokia kiadta a 3210-est Motoroláék már ezt adták ki 176x220 65 ezer színű kijelzővel és mp3 lejátszással na meg persze az 5 mb belső memórival), V980 ( mikor a nokia a 3510i-t adta ki ez a telefon már 3G-s volt), Motofone F3(
    ez azoknak jó akik öregek és már nem látnak tisztán vagy halláskárosultak mert beszél a telefon 2 nyelven: magyar és angol, por csepp és ütés álló, quarts kijelző ez lehetővé teszi a hosszú használatot(nagybátyámnak ilyen telefonja van és 2 hónapban 1x tölti)), na és persze az Accompli. Ha valaki Nokiát akar venni annak ajánlom az AEON-t. Olcsó de sokat tud(kamera nincs benne de viszont 2 kijelzője van: 1:főkijelző,2:számsor és a többi gomb. Alcatel, Sagem, Philips, Samsung(talán egy pár: Omnia, Pixxon, D900, D880), Sony Ericsson(talán egy pár: C902, C702) ezeket senkinek nem ajánlom ha működő képes telefont akar venni. Ha kicsi az elvárása pl.: Telefonálás, SMS küldés és a hosszú készenléti idő akkor ideális telefon a Motorola Motofone F3. Ha nem akkor vegyen Nokia N szériát de ha az se elég akkor ne vegyen semmijen telefont az lessz a legjobb.

    Remélem segíthettem azoknak akik telefont szeretnének vásárolni és azoknak is akik leszeretnék cserélni.
    MOTOROLA :R

    Scofield

    Gumi kopjon ne az aszfalt!!!

Új hozzászólás Aktív témák