Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tristis

    őstag

    válasz proci985 #15787 üzenetére

    A gép oldala le lesz kapva és mondjuk az íróasztal mellett lesz 10 centi, ahol oldalt is ki tud áramolni a hő, ez gondolom félig nyitott megoldásnak számít.

    Gyorsan körbeírom a gépet: G-Lite Coolermaster ház, Corsair cx 400 táp, Sapphire 4670 passzív hűtésű vga, 12cm-es házventi lehúzva (hangos!), proci x2-es 4000-es Amd
    A config fogyasztása a konnektoron mérve 82watt, furmark-kal 154 watt.
    Jelenleg gyári amd hűtő van rajta és minimumra húzva (1366-os fordulatot mutat) a proci 34 fokos.

    Nem tudom, hogy ez elég infó-e. Igazából a Corsair-t 17 decibel körülre írták, nekem elég ha valami hasonló megoldást találok... A Sapphire vga a passzív hűtéssel 50 fokon érzi magát a házban. Gondolom ők melegíthetik majd rendesen egymást.... meg is értem, ha ezért mindenképpen azt tanácsolod, hogy valahova be kell iktatni egy ventit. :(

    Olcsó megoldás érdekel sajnos kizárólag. Azért is lett "csak" Corsair táp... hifire ráment a gatyám is :) Várom a tanácsokat, de persze már nézegetem az ajánlott dolgokat.
    Egyébként ez a gyári venti se hangosabb, mint mondjuk 22 decibel szerintem. Egy 20 decibeles megoldással nem megyek sokra...

    [ Szerkesztve ]

    Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

Új hozzászólás Aktív témák