Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomics

    addikt

    Sziasztok!

    Birtoklok egy 2014-es Suzuki Swift-et, első autó, 135 ezret tettem bele. Most sikerült kifizetnem teljesen és vágynék valami nagyobbra, erősebbre, automata váltós gépre (céges autók + egy automata hármas bömös (F30) után). Jó kis autó ez, megy is ha pörgetem, de egy Astra/i30/Mondeo után olyan érzésem van jó pár napig, mintha egy fapados gokartba ülnék vissza, aztán visszaáll az ingerküszöb. Nagyrészt vegyesben használnám, kb 50% autópályával, szóval a diesel is opció.

    Az elképzelés: 3-4 éves, megbízható technika kellene, olyan 4 millió forintért. Tudom, hogy a szervizelés akár 3-4x annyiba fog kerülni egy Swift után, de ezt vállalom. Ne hagyjon ott az úton (ha egy mód van rá). A karbantartásra minden esetben (nem csak autónál) odafigyelek, szóval megkapná a törődést arra a tervezett 5-6 évre. A swift is megkapta (igaz, ez nem kért sokat) és olyan 135 ezer után is olyan mint újkorába. Ha úgy van, legyen élmény vezetni, legyen automata váltós. Merre felé nézelődjek? Egy F30 320d (190 lovas) mennyire lutri? Tudom, hogy a vezérműlánc szakadásra hajlamos, ezt cserélném ha még nem volt, viszont a visszakövethetőség/lenyomozhatóság nagy plusz pont (elektromos szervízkönyv) és ezen kívűl nem nagyon olvastam más hibalehetőséget.

    [ Szerkesztve ]

    PH! addikt since 2004

Új hozzászólás Aktív témák