Hirdetés

Aktív témák

  • Kickass

    őstag

    válasz _Voyage_ #31982 üzenetére

    Sógorom kezdte egy 33-as Imolával, barátomnak 99-es 156-osa volt de állandóan szenvedett vele, az elektronika ugy ahogy volt kuka, a motorral is voltak gondok pedig megkapta ami kellett, emellett zabált, bár annak valószínűleg az 1,6-os TS volt az oka

    mindig is imádtam az Alfákat, mint emlitettem majdnem lett is egy (145) csak sajnos nem jött össze (de egyszer tuti lesz) ezen oknál fogva még beszélgettem pár Alfással akik eléggé benne vannak a témában (nem, nem 20ées 75-sel csapatják), a rizikóval együtt vállaltam volna mert gyönyörű autó, de bármilyen Alfást megkérdezel aki nem 2-3 éves JTD-kel szaladgál azt fogja mondani h nem árt ha van egy ki pénzmagod bármi történhet, lehet h a 2000 utáni modellekkel már nincs baj, de egy 10-12 éves Alfával ami nem gondos tulajtól van nagy valószínűséggel beszopódsz mivel nehéz és körülményes a javitása sokan nem is kinlódtak vele vagy össze lett kókányolva vagy szimplán eladták, nem véletlen az se h ilyen alacsony áron próbálnak megszabadulni tőlük

    szövegértelmezésed meg kb 0 nem azt mondtam h rossz autó hanem h vigyázni kell velük (szerintem legalább 2 olyan tüzetesen kell Alfa szakértővel átnézetni egy ilyen autót), az meg h ki mit böfög....a stílusodon kicsit csiszolhatnál valószínűleg az első ban se volt véletlen...nem szoktam itt beleszakérteni mindenbe mint egyesek, de ezt a témát az elmúlt pár hónapban elég jól körbejártam a dolgot ahhoz h ne csak 'böfögjek'....

Aktív témák