Hirdetés

Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz prmcsk #31417 üzenetére

    "Az én verdámat 800k-1 millába akarták beszámolni és ugyanazt az évjáratot szinte ugyanolyan külső hibákkal, 1,3-1,4 millára írta ki a saját telepén..."

    Ez a nepper. 800-1misiért beszámítja, 10Kt rákölt, hogy csillogjon aztán 1,3-1,4ért eladja. Mégjobban örül, ha pl kiszurja, hogy kicsit meghuzták. vagy, hogy 50.000kmig nem tudta a hölgy, hogy olajat kell cserélni (konkrét eset) és Toyotanal közölték, hogy bármikor lerobbanhat 10.000-20.000km múlva meg 100% motorcsere/generál kel. Ekkor jogosan k* olcson megveszi, kisuvickolja, önt bele adalékot, hogy 1000-2000kmig fel se tünjön senkinek a turpisság és normális áron eladja. 700Kért megveszi 2misiért eladja.
    Külön story a német autópályás 4év alatt ment 400.000kmet majd visszatekerték 100,000kmre, vagy a törött olasz... aztán a népitéletbe megy az ökre szidni, hogy milyen szar.

    A nem érdekli őket akkor se adják olcsobbanra ez a kedvencem: [link]
    tavaly júniusban rákérdeztem mennyiért adják oda, 2.2 volt a válasz, hmm kicsit sok de megnézem. mint kiderült osztrák darab, törve volt, 30.000szevíz hiányzik és ilyen apróságok... azért rákérdeztem, hogy ezen +infok :) birtokában mennyi, a válasz hát: 2.1. azhogy ennyiért magyar nem törött, márkaszervizelt darabot kapok őket nemérdekli. vicc. persze még most is árulják, de tuti jön majd egy balek akinek nem fog feltünni, hogy pl törött, lássuk be azért csinálják, így mert megcsinálhatják.

    Amúgy akuális a téma itt ez a Toyota amit holnap hazfele megnézek [link], fényekből(~színhőmérséklet), növényzetből tippem szerint tavasz végén kezdték el a kocsit árulni, gyanusan a Jazz esete fog fennálni.

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Aktív témák