Hirdetés

Aktív témák

  • copperhead

    aktív tag

    Köszi a segítséget!

    A Toyota formája nekem nem tetszik, és már az sem a régi "legendás" minőségű.
    A Honda Civic tetszik, de azt mondták, hogy most valami környezetbarát anyagból készül, és gyenge a minősége.Az Acurát javasolták, de az nekem drága.Tényleg mondták, hogy csak a Japán gyármányú a jó, már az angliai sem.Viszont régebben meg az volt az álláspont, hogy a Japánból behajózott kocsik karosszériáját a tenger pára "megtámadta".
    Régi nagy autó fenntartása, drága lenne szerintem.
    Egyébként tényleg szűkebbek az autók, én csak az előző Megane-ben ültem és hozzáért a vállam a merevítőkerthez, állítólag a hangszigetelés miatt van ez.
    Én még a Golfra is gondoltam, de a III-as volt az utólsó jó széria.
    Elég nehéz megtalálni a legjobbat, majd végigolvasom legfeljebb a Népitéleteket. :)
    Egyébként tényleg hihetelen, de már a Mercedesről is hallottam, hogy állandóan vissza kellett vinni, meghibásodás miatt, és a BMW-nél is ügyelnek arra, hogy egy alkatrész ne tartson túl sokáig.
    A KIA-ról tudtok valamit,Itt a Totalcar-ban állandóan dicsérik, de nekem valahogy marketingnek tünik.
    A válság miatt rémélhetőleg az autógyárak rá fognak arra kényszerűlni, hogy újra jó minőségű autókat forgalmazzanak, mert külföldön sem fognak 3 évente újat venni.
    Lehet, hogy most lesz érdemes autót venni, ha lesz állami támogatás, és KP fizetésnél is adnak 10-20 % engedményt.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák