Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wapi

    csendes tag

    Sziasztok!

    Lumia 820-am cseréjét fontolgatom, utóbbi időben kezd az üzemidő szempontjából cserben hagyni, amin az új aksi sem segített. Nehéz szívvel válnék meg tőle, nagyon hozzám nőtt. Ami általánosságban fontos szempont számomra, az az üzemidő, az nagyon max 5"-os méret és a strapabíróság.

    - Árkategória: nem szeretnék túlárazott készüléket; ár/érték arányban legyen rendben, akkor meggyőzhető vagyok magasabb ár kifizetésére is
    - Új
    - Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával, esetleg előfizetésre egy szolgáltatónál? Lehetőleg függetlenül, vagy t-mobil.
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel? Mindenképpen hosszú. Nincs kedvem 3 hét múlva lecserélni.
    - Mire használnád? - normál felhasználás, csak telefonálás,sms, messenger, e-mail, facebook, böngészés, navigáció (fontos), kevés fényképezés. Nem játszom, zenét hallgatni, videót nézni sem igazán van időm és lehetőségem.
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Nem. A lényeg, hogy stabil, megbízható készülék és op rendszer legyen.

    Előre is köszönök minden segítséget, hozzászólást!

    "A szenvedélyek alkotnak és rombolnak mindent. Ha az ész uralkodna a földön, semmi sem történne rajta."

  • Wapi

    csendes tag

    Sziasztok!
    Lumia 820-am cseréjét fontolgatom, utóbbi időben kezd az üzemidő szempontjából cserben hagyni, amin az új aksi sem segített. Nehéz szívvel válnék meg tőle, nagyon hozzám nőtt. Ami általánosságban fontos szempont számomra, az az üzemidő, az nagyon max 5"-os méret és a strapabíróság.
    - Árkategória: nem szeretnék túlárazott készüléket; ár/érték arányban legyen rendben, akkor meggyőzhető vagyok magasabb ár kifizetésére is
    - Új
    - Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával, esetleg előfizetésre egy szolgáltatónál? Lehetőleg függetlenül, vagy t-mobil.
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel? Mindenképpen hosszú. Nincs kedvem 3 hét múlva lecserélni.
    - Mire használnád? - normál felhasználás, csak telefonálás,sms, messenger, e-mail, facebook, böngészés, navigáció (fontos), kevés fényképezés. Nem játszom, zenét hallgatni, videót nézni sem igazán van időm és lehetőségem.
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Nem. A lényeg, hogy stabil, megbízható készülék és op rendszer legyen.
    Előre is köszönök minden segítséget, hozzászólást!

    "A szenvedélyek alkotnak és rombolnak mindent. Ha az ész uralkodna a földön, semmi sem történne rajta."

  • Wapi

    csendes tag

    Erre esetleg vkinek vmi? -> [link]

    "A szenvedélyek alkotnak és rombolnak mindent. Ha az ész uralkodna a földön, semmi sem történne rajta."

  • Wapi

    csendes tag

    Sziasztok!
    Csere érett a telóm. Ami fontos, hogy letisztult, megbízható rendszer legyen rajta, akadás, fagyás mentes működést szeretnék, a lehető legjobb üzemidővel, jó navival, gazdag hálózati hozzáféréssel. Fénykép, játék nem tényező. Ár max 100K.
    Eddig ami megtetszett a Nexus 5x és a Lumia 950. Melyiket érdemes, mi jöhet még szóba?
    Előre is köszi mindenkinek, aki segíteni tud.

    "A szenvedélyek alkotnak és rombolnak mindent. Ha az ész uralkodna a földön, semmi sem történne rajta."

  • Wapi

    csendes tag

    válasz psg5 #101892 üzenetére

    b-tel.hu -> 16 éve foglalkoznak telefon értékesítéssel
    mobilkereskedes.hu -> 10 éve

    "A szenvedélyek alkotnak és rombolnak mindent. Ha az ész uralkodna a földön, semmi sem történne rajta."

  • Wapi

    csendes tag

    Sziasztok!
    Hosszútávra keresek egy megbízható készüléket. 3 telóra szűkítettem a választást, elolvastam minden tesztet, és alaposan átnéztem a fórumokat, de bizonytalan vagyok. Itt egy kis összehasonlítás
    Melyikkel járnék a legjobban?
    Köszi mindenkinek előre is, aki tapasztalatait megosztja velem!

    "A szenvedélyek alkotnak és rombolnak mindent. Ha az ész uralkodna a földön, semmi sem történne rajta."

  • Wapi

    csendes tag

    válasz BMS #112137 üzenetére

    Lg G6 és HTC 10 egyaránt rendelkezik saját DAC-kal, nem a processzorét használják, plusz ebből fakadóan jobb erősítést kap a füles jack kimeneten. Netezni ezeken is lehet, de a zenehallgatás legalább minőségibb lesz. Ha számít.

    "A szenvedélyek alkotnak és rombolnak mindent. Ha az ész uralkodna a földön, semmi sem történne rajta."

  • Wapi

    csendes tag

    Sziasztok. A segítségeteket kérem. Cserélném a HTC 10-em.

    - Árkategória. max 200000 Ft.
    - Használt vagy új? Preferálnám az újat, használtat csak megbízható helyről/eladótól, max pár hónaposat.
    - Hol vennéd meg? Szinte mindegy, csak szükség esetén érvényesíthető garanciája legyen.
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel? Általában hosszútávon gondolkodom, minél tovább szeretném használni, ezért fontos a hosszú támogatottság.
    - Mire használnád? Sok telefonálás, még több navigáció, viber, messenger, internet, kevés fotó és video.
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Androidot szeretnék, lehetőleg minél stock közelibbet.
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? Kicsi kezem van, így már szinte minden telefon kifog rajtam egy kezes használatnál. Azért ne legyen tablet méretű, mert nem bánnám, ha zsebre tudnám tenni.

    Nincs szükségem a legtökéletesebb fotós teljesítményre, abszolút beérem azzal, ha teljesen átlagos képeket lő. Nem zavar a noch sem. Ujjlenyomat olvasót nem bánnám, lehetőleg ne hátlapi legyen. Fontos a gyors és pontos gps. Ha van értesítő fény az klassz, ha nincs, túlélem. A jó üzemidő szintén fontos lenne.

    Kérlek titeket, ajánljatok többet, akár különböző árkategóriákban is, aztán majd választok.

    Köszönöm előre is annak, aki válaszol.

    [ Szerkesztve ]

    "A szenvedélyek alkotnak és rombolnak mindent. Ha az ész uralkodna a földön, semmi sem történne rajta."

  • Wapi

    csendes tag

    Sziasztok!

    A segítségeteket szeretném kérni. Édesanyám telefonját kellene cserélni, de nem nagyon követtem a telefonpiacot, így tanácstalan vagyok.

    - Árkategória. max 100 ezer Ft
    - Használt vagy új? lehetőleg új
    - Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel? Hosszú távra lenne a teló, lehetőleg minél hosszabb támogatással és a lehetőségekhez képest friss hardware-rel.
    - Mire használnád? telefonálás, viber, pár fotó, videohívások, böngészés. alapdolgok, semmi extra. lehetőleg ne legyen tele mindenféle extra appal
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Androidos kellene
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? Jelenleg egy Redmi 7-et használ, akörüli méret jó lenne, de ez nem mérvadó szempont.

    "A szenvedélyek alkotnak és rombolnak mindent. Ha az ész uralkodna a földön, semmi sem történne rajta."

Új hozzászólás Aktív témák