Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wandor0930

    aktív tag

    Hali!

    Előre is bocsi ha picit hosszú lesz :)

    Tehát új teló vásárlásán gondolkodom.
    Régen volt egy Sony live with walkman-em ami csalódást okozott (2-3 hónap után belassult;ujraindult;fagyott)szóval utána áttértem windowsra(lumia 630).Ez most kb.másfél éves, eddig elégedett voltam vele, de most ez is kezd hülyeségeket produkálni így cserén gondolkodom.
    Sajnos windowsosban nem látok a kiszemelt árszegmensben olyat ami érdekel szóval androidban gondolkodom.

    - Árkategória. 60e környéke
    - Új telefon
    - Függetlenül újonnan gyártói garanciával venném.
    - Hosszú távra tervezném, 2-3 évre.
    - Mire használnád?
    -főként net és közösségi oldalak
    -dokumentumok;pdf-ek olvasása
    -zene-video nézés/hallgatás
    -ha van egy elfogadható kamerája az sem hátrány
    -meg természetesen telefon/sms/email

    - Oprendszerhez nem ragaszkodom, windowst pártolnám, de nem nagyon látok olyat ami megéri szóval marad az android.
    - Végül a mérete, 5" lenne az ideális +/- 0,5"

    Nincsenek nagy igényeim ugygondolom, szerintem egy alsókategóriás teló is kielégítené, de mivel 2-3 évre tervezem minimum így egy olyan telefon kellene ami nem lassul;fagy stb. 1 év után.Vagy ez egyenlőre csak a felső kategória kiváltsága? Reális elvárás ez egy 60k körüli telefontól? Mert ha nem akkor válsztok alsóbb árszegmensből és cserélem 1-2 évente.

    Amiket szompatikusnak találtam:
    -Alcatel One Touch Pop Up 5.0
    -Huawei P8 lite
    -Huawei Y6 Pro
    -Lenovo Vibe S1 Lite
    -Lenovo P70

    Illetve
    -Asus Zenfone Selfie
    ez már kicsit drágább, de ram és tárhely terén többet nyújt na meg 5,5", de nemtudom megéri-e.

    Várnék tanácsokat a felsoroltakkal kapcsolatban, illetve ha van ami jobban megéri azt is szívesen olvasom.

    Előre is köszi,
    Zoli

Új hozzászólás Aktív témák