Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haddent

    addikt

    válasz koxx #99171 üzenetére

    Hmm. Kamera, néztem tesztképeket, nekem tetszik. Nekem egy jó ideje minden mobil képei ugyanolyanok: jók, kielégítőek. De nem kiválóak. Nyilván azért mondom ezt, mert amúgy DSLR -rel fotózok ha fotózni akarok :DDD Én azt gondolom, hogy még ha van is minimális kompromisszum kamerában, nekem tetszeni fog úgy is :K
    Kijelző értem, hogy miért csak "ok", de mondom, iPhone -ról beszélünk, így is "csak okés FHD" -ként is sűrűbb, élesebb. Ráadásul a legújabb S-AMOLED amit imádtam anno Galaxy S1 -emben. Ha jobban bele akarok menni kifejezetten baromság tartom FHD fölé menni ekkora méretben. De ha már megyünk akkor menjünk olyanra, ami egyszerűen skálázható: 4K, azaz minden irányban 2x szorzó. A QHD nekem olyan mondvacsinált marketing fa***ág :DDD
    Szervizháttér, hát igen, gondolom nehézkes visszaküldözgetni Csájnába mindig ha kell valami. Az biztos, Apple garancia az felülmúlhatatlan. Beviszem, <1 hét, kapok vadi új készüléket. Szerencsére van hozzá némi "közöm", ezért ha alkatrészek kaphatóak lesznek ebayen, majd megoldjuk mi :D Néztem vidiket a felépítéséről, anyaghasználat, hogy van összerakva stb.. Nagyon tetszik, nagyon logikusan és szépen van felépítve, utoljára az iPhone 4 szerelhetősége tetszett ennyire meg
    Egyébként tényleg igaz, hogy nem csak dual-simes, DUAL LTE -és? Azaz mindkét sim LTE képes? Azért az nem rossz :DDD

    istnag értem, világos. Viszont ha jól tudom (még mindig így van?) teljesen nyitott a kernel, bootloader, minden. XDA-dev pedig éppen ezért imádja. Az a helyzet, hogy én iPhone -ból is kihozom a kisördögöt mostanában. Nem ismeri fel az ujjlenyomatomat, kifagy, nem reagál.. már utálom, pedig csak azért szerettem, mert ment :DDD

    Egyetlen kérdéses terület az akksiidő nálam (illetve már barátnőm is váltani akar 5S -ről OP3 -ra ;] ). Nagyon sokat olvasgatok utánna, és arra jutok, hogy azok szídják, akik a kamerát és a kijelzőt. Igen, persze, lehetne 25MP meg QHD és 6000mAh, de lényegében mondvacsinált dolgok, szerintem, számomra. A Snapi 820 jó és gazdaságos prockónak tűnik, az Amoled spórolós az árammal és azért 3000mAh nem kicsit, csak mára már megszokott. Anno Sony Xperia Z2 -őm nagyot szólt 3200 -al. Abban Snapi 801 volt, na annál tuti spórolósabb a 820, és itt Amoled a kijelző, és alig nagyobb. Na mindegy, akksiban ha hozza az iPhoneokat (és elvileg a Plus verziókat is hozza lazán!), akkor elégedettek leszünk.

    Más közben találtam egy ilyet: Vernee Apollo. Hát ez is brutális egy dög, bár a 10 magos proci értelmetlen hülyeség, a Snapi 820 sárbatiporja :DDD Jó-jó, szép, de hiányzik belőle valami ami megfog, a karakter, ami megvan (szerintem) iPhoneokban és (számomra) OP3 -ban is :B

    Illetve van még ugye HTC 10, hát neeeem igazán tetszik. És a legnagyobb aggályom, az akksi idő, kb ugyanolyan kell legyen, mert ugyancsak 3000mAh, picit kissebb 5.2", viszont LCD nem OLED.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák