Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lezuvius

    őstag

    válasz jano_77 #99031 üzenetére

    Eddig 3db Lg G4-t hasznaltam es egyikkel se volt semmi gondom (kiveve ha RR3-t akartam jatszani). Remekul osszerakott,szep kijelzoju,gyors rendszersebessegu es kivalo kameraval rendelkezo telefon... Arrol nem is beszelve, hogy bovitheto es van benne FM radio is es mindez 100e Ft alatt...

    Azzal tisztaban vagy ugye, hogy az N5x-ben Snapi 808 van? :R Arrol nem is beszelve, hogy sajat hasznalatbol szarmazo tapasztalat utjan szidod ugyebar?

    Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

  • bl0ck

    tag

    válasz jano_77 #99031 üzenetére

    Nem ajánlgatom én, legalábbis, mint látszik megközelítőleg fogalmam sincs a dolgokról, azért is írok már sokadjára.

    Van egy Xperia Go-m, ami már a végét járja, ha nem is önerőből, rásegítéssel fog elhunyni, mert át fogok rajta menni valamivel. Lassú, szoktam navigálni vele, de szörnyű ott is, netezni akarok, fénykép készítés egy 1,5 perc....hívnak, nem lehet felvenni, csak kihangosítva tudok telefonálni.
    Helyette szeretnék egy olyat, ami gyors, és az is marad egy jó ideig, szép képeket csinál, már amennyire lehet mondani egy telefonnál, 1-2 napnál többet bír az akksija, és nem fog összetörni egy lehajlástól, stb.
    Nem a jövő hónapig szeretnék ,de nem is jövő év júliusig vásárolni.
    Ezen célokat figyelembe véve, meg, hogy 100e lenne a keret, jöttek az említett készülékek.
    Ebben kérnék segítséget, hogy melyik lenne a "legjobb", vagy van e jobb esetleg????

  • m1lan

    őstag

    válasz jano_77 #99031 üzenetére

    Nem fogsz olyan telefont találni, amit ne szidna valaki. A munkatársadnak nem vált be a G4, de ez csak egy vélemény a sok közül. Az például nem derült ki a hozzászólásodból, hogy mivel próbált lebeszélni róla, mert a "meg ne vedd, az egy szar" elég gyenge érv lenne :)

    A Nexus 5X egy referencia készülék. Nem a hardvere miatt ajánlják ilyen sokan, hanem a szoftvere miatt. A Nexusok kapják meg legelőször a legújabb frissítéseket, nem kell hónapokat várniuk, illetve a terméktámogatásuk is jóval hosszabb, mint a többi telefonnak. A Nexus 5X és 6P tavalyi készülékek, ezért nem lehet bennük a legújabb, legkorszerűbb processzor. 2015-ben Snapdragon fronton a 808 és a 810 került a csúcskészülékekbe, így teljesen logikus módon a kisebb Nexus kapta a gyengébbet (808), a nagyobb pedig az erősebbet (810). Ahogy elnézem, a megbízhatóbb boltokban 90.000 forintért kapható, ennyiért sokkal jobbat nem nagyon kapsz, főleg nem egy A-brandtől.

    Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

Új hozzászólás Aktív témák