Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz lezuvius #97617 üzenetére

    Azt néztem, hogy a Media Markt webshop-kínálatában nincsen, így lehet, hogy "élőben" sincs kirakva, de lehet, hogy abszolúte nincs összhangban a webshopraktár a ténylegesen kiállított darabokkal (sőt, kiállított darab lehet, hogy kint maradt korábbról, még ha készlet nincs is).

    "Hardveresen ugyan a Flex2 fele billen a merleg de szoftveresen meg a szinte stock droiddal rendelkezo Moto bizonyul jobbnak."
    Hogy érted az utóbbit? Mármint ettől azért lesz jobb, mert nincs teletömködve szutykokkal? Önmagában még lehet, hogy ez nem egy mindent eldöntő érv, szóval ez alapján még nehéz dönteni. :B
    Igazából a picit hardver és az elég egyedi dizájn szól a Flex2 javára, de a hardverek közül kivétel a kamera, mert abban meg a Motorola jobb. Az LG-vel kapcsolatban némi melegedési parákról olvastam, de persze ezt nem tudom, mennyire érzékelném a gyakorlatban (nem igazán játszom például telón, bár videónézegetések előfordulnak, ahol esetleg ez előjöhet talán, de lehet, hogy ott pont nem).
    Ehhh, nehéz ügy ez a telefonválasztás is. :D

    (#97626) Postas99:
    Köszi! :) Milyen extra feature-ökre gondolsz? :) Mármint amik nincsenek benne bármelyik mostanában vehető, hasonló árkategóriás Androidos telóban.
    A kamera tényleg elég meggyőzőnek tűnik!
    Azért még mindig nem tudtam eldönteni, hogy Moto X Play vagy LG G Flex2. :D Tényleg lehet, hogy meg kéne nyomkorászni, hogy kiderüljön.
    Igazából nem nagyon olvastam olyan jellegű negatívumot egyikről sem, ami eldönthetné a kérdést. Pozitívumokat annál inkább, ott a kamera, ami a Motorolát kiemeli, az LG-t a dizájn, meg a picit jobb hardver, amúgy viszont nagyon nehéz dönteni kettejük közül...

    (#97620) holozis_HUN:
    Nem tűnik kevésnek a gyakorlatban, pedig egyébként így számszerűen tényleg az, szóval engem is meglepett a számokat látva, hogy ilyen kis elméleti letöltési és feltöltési sebességet kínálnak. Egy kisebb, Balaton északi partján lévő településen is tudtunk a telójával elviselhető tempóban YouTube-ozni, meg itt Bp.-en is feltűnt már, hogy amúgy elég pörgősen tud netezgetni, és így, hogy korlátlan az adatforgalom, ez elég jól jöhet.

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák