Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz kerxy #97494 üzenetére

    (#97492) carrick16, (#97493) Ájvé, (#97494) kerxy: köszi szépen a válaszokat!
    Három különböző telót ajánlottatok, szóval még mindig bizonytalan vagyok. :DDD Vagy mégsem?
    Vodafone-os vagyok, és ahogy elnézem, ez esetben a Band20 hiánya adott esetben problémás LEHET, bár az is igaz, hogy legtöbbet úgyis Budapesten tartózkodom, úgyhogy ha ilyen esetben tud működni a 2600 MHz MHz-es hálózaton is (?), akkor elvileg nem para, ha nagy ritkán meg vidéken járkálok, akkor ha jól vettem le, a 3G még mindig elérhető, na bumm, asszem túlélhető a dolog, ha akkor épp nem 4G-zek, hanem csak 3G van. (Persze attól függ, épp mire kell, és meddig tartózkodnék vidéken...) Vagy érdemes mégis mérlegelni a B20 hiányát? Azt néztem az itteni cikkben megjelenő táblázat alapján, hogy a Vodafone még Budapesten belül is jellemzően a Band20-at használja...

    Csak mert erősen agyalok a Xiaomi Redmi Note 3-on. Ez alapján a közel sem szakmai fórum alapján inkább ez, mint a Zuk Z1 (az érvek mondjuk értelmesnek tűnnek).
    A Huawei P8 Lite-tal leginkább tényleg az üzemidő a bajom, a kernelszinten (?) tiltott OTG hiánya, meg a fényerőpara, amire többen hivatkoztatok.
    Esetleg lehet még más, ami szóba kerülhet?
    Totál képzavar van most, minél több mobilt látok hasonló árkategóriában, annál kevésbé tudom eldönteni, mit lenne érdemes.

    Ájvé: Még annyi, hogy ha a Redmi Note 3 lenne, a magyar nyelv hiánya egyáltalán nem zavarna, sőt, saját telómat visszaállítottam magyarra, mert zavart a helyenként bénácska fordítás, meg hogy nehezebb úgy megtalálni a segítséget netes források alapján, szóval tök jól ellennék egy angol változattal is. Ez esetben érdemes egyáltalán kérni a nem frissülő magyarosított változatot? Vagy azért igen, mert annak nem zárt a bootloadere? Vagy az így is, úgy is az?

    Köszi továbbra is!

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák