Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tranceplanet

    addikt

    válasz Vangelis #94050 üzenetére

    Eddig nagy samsung fan volt, de már emúlt nála ez a dolog. :D

    " Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

  • kispiros

    csendes tag

    válasz Vangelis #94050 üzenetére

    Bocsánat nem válasz lenne, hanem új, de azt nem tudom módosítani :F

    Sziasztok!
    A fiam születésnapjára szeretnék okostelefont venni.
    - Árkategória. jó lenne 50 alatt, de ha valami éppen nagyon jó vásár lenne, akkor esetleg max 60
    - Használt vagy új újat szeretnék
    - Hol vennéd meg? független telefon kellene, gyári garanciával, T-s pre-paides kártyával lenne használva
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel gyereknél ezt nem tudom megmondani, de remélhetőleg nem kellene évente cserélni
    - Mire használnád? hogy a gyereket elérjem :), ő meg gondolom a telefonáláson kívül bármire, biztos fényképezgetne, viber, FB-n még ugyan nincs, de kit tudja meddig nincs, zenehallgatás, remélhetőleg csak pár játék, van mellette tablettje
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez androidot, tablett miatt valamennyire ismeri már
    - Milyen kialakítású telefont keresel? normál, nem flippes, lehetőleg a gyerek kezében elférőt, 4.5" vagy kisebb lenne az ideális, de a 4.7" még beleférne.

    A fényképezés azt jelenti, hogy esetleg osztálykiránduláson tudjon pár képet csinálni, vagy éppen lefotózni a másik füzetéből a házit, "vaku" jó lenne.
    Viberre már most is van a tableten a telefonon is lenne, egyelőre más social media alkalmazása nincs.
    Pre-paid, szóval 4G nem fontos, Wi-Fi n lenne adatkapcsolat.
    Játék is biztos lenne rajta, de remélem rá tudom venni, hogy arra inkább a tablet.
    Zenehallgatás az mp3-t és youtube-t is jelent.
    Ha esetleg képes lenne a telefon ablakos tokot kezelni az plusz pont.
    Szeretnék nagyobb márka telefonját, amit még ismerek, Sony, Samsung, HTC, LG, bár a nagyobb boltokban ebben az árkategóriában nem is találok közülük telefont.

    Amit néztem a LG Spirit, itt a teszt a sw-re miatt lehúzta, és az itten fórumban is volt mindenféle vélemény. Ráadásul más a chip a LTE és nem LTE között, nem is tudom melyik lenne a jobb, ugye nekem nem kellene LTE. Plusz ez tud ablakos tokot.
    LG Leon, belépő olcsó modellnek írják, gyenge kamerát írnak, a fórumban azért vannak jó vélemények, de nem teljesen meggyőző.
    Samsung Galaxy Core Prime, a teszt nem volt rossz, gyorsnak írja, a kamerát és a kijelzőt húzza le, a fórumba viszont azzal kezdik,hogy mit kellene helyette venni, pl
    Sony Xperia E4G, ennek még nem néztem utána, de már nem is gyártják, viszont aki írt róla az jókat, ebből nehéz lenne gyári garisat szerezni, de gondolom megoldható lenne.

    Nagyon köszönöm a segítséget!

    Üdv, tamas

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák