Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86973952

    törölt tag

    válasz w4dk0rt3 #58407 üzenetére

    Őszintén megmondom neked, hogy 20 ezer forintig, ha csak nem előfizetéssel gondolod, én nem tudok neked olyat ajánlani, ami ilyen feltételeknek megfelel, pedig nem nagyok az elvárások. Amúgy ahogy itt előttem írták a WP, tehát a windows -os mobilok offline navigációt tartalmaznak.

    A legproblémásabb rész viszont ez: "és legalább majd 10 évig használni"
    A mostani mobilok már nem azzal a céllal készülnek, hogy sokáig kitartsanak. 1-2-3, esetleg 4 évig (szerintem utóbbi elég ritka) szuperül elvan az ember, de utána már inkább a pénzt eszi és érdemesebb váltani. Fogyasztói társadalom.

    Én csak akkor szeretek ajánlani, ha tényleg úgy is gondolom, illetve van tapasztalatom. Jelen esetben nem vállalnám fel azt a terhez, hogy mondok egy olyan készüléket, ami belefér ebbe az árba, de az agyadra fog menni. Más tud ajánlani, akkor tegye meg. Szerintem így korrekt.

    [ Szerkesztve ]

  • cs.zs.

    addikt

    válasz w4dk0rt3 #58407 üzenetére

    Igazad van, nem érnek többet, de a 20-25 e alatti kategória az pedig semennyit sem ér. A hétköznapokon normálisan használható telefonok eszközök 30-40 között kezdődnek.
    Az alatt vagy nagyon kicsi lesz a kijelző, vagy nagyon gagyi aliglátható, vagy fényképek helyett csak homályos olajfestményeket lő, vagy a wi-fi érzékenysége a béka segge alatti, vagy a belső memóriája lesz túl kicsi, vagy állandóan ledobál majd hálózatról, vagy nem lehet rajta zenét hallgatni a buszon/metrón mert halk, vagy torz, vagy a mikrofonja lesz gagyi és téged alig fognak hallani,
    vagy mindezek tetszés szerinti egyvelege
    Ha jót akarsz (magadnak), akkor egy kicsivel feljebb keresgélj !
    Én is a 30-40 e Ft magasságában nézelődök, és ilyen árú telefonokat használok. Snapdragon800 és 100e Ft alatt is van élet, de 20 e környékén csak vegetáció és szenvedés :)

    [ Szerkesztve ]

    ...

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz w4dk0rt3 #58407 üzenetére

    Androidra a jobbféle offline navigáció pénzbe kerül. Többnyire egyszeri díja van. Vagy feltúrod a netet utána, amiről beszélni itt tiltott. De ahogy elnézem az az ember nem te leszel.
    20k alatt új androidos telefon se nagyon van, egy két hulladék max amivel se telefonálni, se navigálni nem lehet. Telefonálni azért nem, mert a drága galaxy y, ami befér az árba, szériahibásan dobálja a hálózatot, és ez nem garanciális tényező. Aztán meg benne és a pocket neo-ban olyan frankó 3D gyorsító van hogy a Sygic is tudhat gondot okozni.
    SGSy és a Sygic esete :U
    Jó persze ott a videó alatt a megoldás, de eléggé gáz ez így.

    Nekem nemrég feltétel volt hogy vegyek valamit 20k alatt. 12k-ért sikerült. Samsung Galaxy S i9000. Sokkal prémiumabb mint akármi amit ennyiért kapsz, és ez a legerősebb. 20 körül már jó állapotúakat is kapni, enyémről ez nem mondható el. Kijelzőjét leszámítva tartós, közösségi támogatása pedig jó. Megkéred kocka haverod hogy rakjon rá Cyanogenmodot, mert a gyári ROM régi is rossz is.

    De hogy ezt 10 évig? Az tuti hogy tartós, ha 4 évet javítás nélkül kihúznak mostoha körülmények közt is. De még 10 év azt nem hiszem. Ja igen, ennek a telónak jó eséllyel forrasztani kell a GPS antennáját mert a vezető gumi az egy szar megoldás és elöregszik...

    Úgyhogy ez van. Itt a fórumon szemetet nem ajánlunk, tapasztalat alapján ami SGS alatt van, akár az OMAP3630-asok is, az használhatatlan már. De legalább meglenne a napi betevő kínlódásod a telefonnal.

    (#58414) Erika666: A OnePlus One a hozzám hasonló power usereknek érdekes. Nem hiszem hogy naponta akarnátok letölteni majd az éjjel fordított ellenőrizetlen android kódot. Az egy Cyanogenmod mobil, kockáknak.

    [ Szerkesztve ]

  • #86973952

    törölt tag

    válasz w4dk0rt3 #58407 üzenetére

    Pont a Sygic az, amire gondoltam, de már írták is előttem :D
    Mint vásárolható és jól használható navi, offline módban is.
    Sygic - Google Play

Új hozzászólás Aktív témák